Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filadelfijin uspeh se bazira na velikoj dubini tima i fantasticnom treneru.

    Idemo u OT...emile, daj ako imas stream koji ne zabada

    EDIT: Ma taj kasni,ali fala

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Filadelfijin uspeh se bazira na velikoj dubini tima i fantasticnom treneru.

      Idemo u OT...emile, daj ako imas stream koji ne zabada

      EDIT: Ma taj kasni,ali fala
      ovo sam ocekivao od mvp-a posto je on veliki NBA znalac ;) Hvala na odgovoru ...

      Ja sam gledoa na ovom emilovom tj na tom streamu kraj , dobice to Wizardsi ;)
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Pa rasirili su, imali su Dwight i Nelson livadu da igraju 2 na 2, ali niko nije pomogao sa strane pomoci, uspeli su da ih odbrane cisto. CP3 je isao ispod blokova, nije ni bilo potrebe da Jordan preuzima do samog kraja.
        Jesu ali je Dvajt morao da je dobije posle pika i kad bi dosla pomoc sa wing pozicije, pas na svog igraca na istoj i clean shot.

        @ CP again in crunch.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          naravno da mi je tesko objasniti tj tesko mi je objasniti kada ti objasnjavas jer volis da si glavni i slicne stvari ;) ... Nije ni pdf ni mesto , lepo sam te pitao da objasnis kakva je Filadelfija ekipa tj na cemu se bazira njihov uspeh ti izvrces temu
          Daj jbt ostavi nas da disemo malo. Kad treba da se nesto analizira i pokaze to znanje koje ti "zahtijevas", mvp je uz jos samo par njih jedini koji to rade i ti si se nasao da trazis od njega da ti dokazuje znanje. Ostavi se toga vise jer ubijas nas koji citamo i pratimo ovaj forum.

          Comment


          • Koliko smo mi jadna ekipa...ne mozemo da skocimo u odbrani. McGee stidi se. Igras protiv ekipe koja nema centra i ne mozes nista celu tekmu da uradis.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Jesu ali je Dvajt morao da je dobije posle pika i kad bi dosla pomoc sa wing pozicije, pas na svog igraca na istoj i clean shot.
              To je vec na Jameer-u, ali da je akcija lepo bila zamisljena - jeste. Jednostavan pick and roll sa suterima na pozicijama, e sad sto egzekucija nije bila dobra to je nesto sasvim drugo. Iskreno, prvo sto sam pomislio kad sam video postavku je da ce Dwight dobiti loptu nakon bloka, ali onda su ponovili pick i tu je vec Nelson izgubio ugao za bilo kakvo izvodljivo dodavanje u reket, morao je da resava sam, a preko onolikog coveka je tesko pogoditi.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ih sad, Doug Collins fantastican trener...
                sigpic

                Comment


                • Bogami Ljubo ovo sluti na dobro . Young se iskupio za ono prije

                  Comment


                  • Originally posted by Mandanda View Post
                    Ih sad, Doug Collins fantastican trener...
                    Za ove dve sezone sa Filadelfijom je to pokazao

                    Emile,ima nade Ali McGee-a treba prebiti. Unistio ga je Amir kao u prosloj tekmi...

                    Comment


                    • Izvukose Wizardsi pobedu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        To je vec na Jameer-u, ali da je akcija lepo bila zamisljena - jeste. Jednostavan pick and roll sa suterima na pozicijama, e sad sto egzekucija nije bila dobra to je nesto sasvim drugo. Iskreno, prvo sto sam pomislio kad sam video postavku je da ce Dwight dobiti loptu nakon bloka, ali onda su ponovili pick i tu je vec Nelson izgubio ugao za bilo kakvo izvodljivo dodavanje u reket, morao je da resava sam, a preko onolikog coveka je tesko pogoditi.
                        http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...74-5395178-952

                        Zbog ovoga ja kukam u sustini me briga za Orlando

                        Comment


                        • Zasto,ali zasto sam morao da pocnem da navijam za neki klub iz NBA? I to se ja u'vatim za najgori

                          Umesto da sam gledao Lakerse na nekom vrhunskom streamu,ja gledam ove mucenike na najgorem mogucem...

                          Ali vredelo je,ako ni zbog cega onda zbog ovih pateticnih Torontovih komentatora

                          Wall,Young i Booker fenomenalni

                          Comment


                          • Jos ti dodje NYK na granicu ... Blizu,blizu , to ce ostalo verovatno uci , Hjuston nece sigurno dati stoju , a Portland bi mogao uzeti
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ljubo cestitam . Sad ce Oklahoma, hoce li neko da gleda to?

                              Comment


                              • Fala Emile

                                Ima neko stream za Kingse?

                                Comment

                                Working...
                                X