Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Orlando lose odigra zadnji napad , produzeci msm da ni oni sami nisu znali sta hoce ...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • VELIKI WALLLLLLLLLLLLLLl BRE! Ako pobedimo svi iz ekipe da mu daju 100k dolara!

      EDIT: Wall omasio and1 bacanje i Vesely izbori ofanzivni skok

      Comment


      • Wall kako je ubaci u pm...
        Edit: Ljubo nerviras li se?

        Comment


        • Tim i ekipa je isto alo, je l moze tvoj mozak da odradi proces u kojem dolazis do apsurda. Izraz timska ekipa je krajnji debilizam, iako znam na sta si mislio ne mozes takve stvari da pises, da l' je moguce da jos ne kapiras o cemu se radi.

          Comment


          • Originally posted by emil_portnoy View Post
            Wall kako je ubaci u pm...
            Valjda cemo pobediti u pm.

            Comment


            • Stan trazio da Jameer i Dwight odigraju pick and roll, pretpostavljam da je inicijalna zamisao bila neki alley-oop za Dwight-a ili da dobije loptu blizu kosa, ali je DeAndre preuzeo i Jammer je morao da uzme sut preko ruke. Zamalo da udje, kad se pogleda i nije bila toliko losa zamisao, samo egzekucija nije bila na nivou.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • kapiram ja tebe i kapiram sto hoces da kazes , ali ti ne kapiras sta sam ja rekao , ne znam statistiku , pod timska ekipa terminom msm na tim koji ima dosta asistencija sveukupno i slicno , ne razumes ti sta sam ja rekao ali nebitno ;) ...
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Stan trazio da Jameer i Dwight odigraju pick and roll, pretpostavljam da je inicijalna zamisao bila neki alley-oop za Dwight-a ili da dobije loptu blizu kosa, ali je DeAndre preuzeo i Jammer je morao da uzme sut preko ruke. Zamalo da udje, kad se pogleda i nije bila toliko losa zamisao, samo egzekucija nije bila na nivou.
                  Ima Rajana, Redika i Ricardsona jbt spread the floor get the open shot. Ima ultimativno sredstvo za skupljanje odbrane i ne ume da ostavi nekog od ovih sutera, krelac je kao i uvek.

                  @miko ne vredi mikula, dizem ruke. tebi je nemoguce objasniti bilo sta, ignore je bogotac

                  Comment


                  • Emile,na samrti sam

                    Comment


                    • Amir vas ukopa valjda sad rijese...
                      Edit: E goru akciju nisam gledao.
                      Last edited by Emil_LBJ; 07-02-12, 02:40.

                      Comment


                      • Gubi Wash ovo.

                        Comment


                        • Originally posted by emil_portnoy View Post
                          Amir vas ukopa valjda sad rijese...
                          Ne znam zasto je dodao Youngu...izgleda da cemo u produzetak u kom se da nas samelju.

                          Gledam tekmu na stramu koji konstantno secka i oci mi krvare. Pobedite zbog mene nabijem vas

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Ima Rajana, Redika i Ricardsona jbt spread the floor get the open shot. Ima ultimativno sredstvo za skupljanje odbrane i ne ume da ostavi nekog od ovih sutera, krelac je kao i uvek.

                            @miko ne vredi mikula, dizem ruke. tebi je nemoguce objasniti bilo sta, ignore je bogotac
                            Pa rasirili su, imali su Dwight i Nelson livadu da igraju 2 na 2, ali niko nije pomogao sa strane pomoci, uspeli su da ih odbrane cisto. CP3 je isao ispod blokova, nije ni bilo potrebe da Jordan preuzima do samog kraja.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ima Rajana, Redika i Ricardsona jbt spread the floor get the open shot. Ima ultimativno sredstvo za skupljanje odbrane i ne ume da ostavi nekog od ovih sutera, krelac je kao i uvek.

                              @miko ne vredi mikula, dizem ruke. tebi je nemoguce objasniti bilo sta, ignore je bogotac
                              naravno da mi je tesko objasniti tj tesko mi je objasniti kada ti objasnjavas jer volis da si glavni i slicne stvari ;) ... Nije ni pdf ni mesto , lepo sam te pitao da objasnis kakva je Filadelfija ekipa tj na cemu se bazira njihov uspeh ti izvrces temu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ne znam zasto je dodao Youngu...izgleda da cemo u produzetak u kom se da nas samelju.

                                Gledam tekmu na stramu koji konstantno secka i oci mi krvare. Pobedite zbog mene nabijem vas
                                Probaj na ovaj, ne secka puno.
                                http://www.nbaliveonline.com/nbalive...gton%20Wizards

                                Comment

                                Working...
                                X