Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Gotova je utakmica izgoreli.
    pa bilo je ostalo 0.5 , samo nikako organizovano , ovi lepo pokrili i dovidjenja
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      pa bilo je ostalo 0.5 , samo nikako organizovano , ovi lepo pokrili i dovidjenja
      6 postova ranije si sam napisao da je Kyle doneo pobedu.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        6 postova ranije si sam napisao da je Kyle doneo pobedu.
        Ma bilo ostalo 0.5 ipak

        Hobit opet nabija!

        Comment


        • A ja od njega pokupio Kyle
          sigpic

          Comment


          • Kyrie Irving , tako ga je majka valjda nazvala Minesota prokockala lepo vodjstvo , jos vode ali minus je ovo
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Koja je ovo bolest, Oklahoma iz igre 23-48, San Antonio 22-46 i OKC gubi 13 razlike.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Sta te uopste navodi da ovako nesto napises? Ako ti se ne svidja, nemoj da gledas, nemoj da postujes ali nikako, nikako nemoj takve stvari ovde vise da si pisao.

                P.S. Zove se Kyrie a ne Kyle pobogu.
                Pa neces ti meni da govoris sta cu ja da pisem,ja imas svoje misljenje sto se Nba tice ti imas svoje,ja sam samo rekao sto se tice "regulanog dela"

                Comment


                • Originally posted by Vule_89 View Post
                  Pa neces ti meni da govoris sta cu ja da pisem,ja imas svoje misljenje sto se Nba tice ti imas svoje,ja sam samo rekao sto se tice "regulanog dela"
                  Ipak je u PO-u lakse uzeti pare ?

                  Pekovic skace u napadu,a Frodo ne masi trojke

                  EDIT : Adelman je psihopata. U isto su na terenu Ricky,Barea i Frodo
                  Last edited by Ljuba90; 05-02-12, 03:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ipak je u PO-u lakse uzeti pare ?

                    Pekovic skace u napadu,a Frodo ne masi trojke
                    Pa daOnda igraci vise zapinju,ovako,igraju taman koliko im treba da bi obezbedili doigravanje...

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Koja je ovo bolest, Oklahoma iz igre 23-48, San Antonio 22-46 i OKC gubi 13 razlike.
                      Pa bar je SanAntonio zadnjih godina poznat da prosto "udavi" gostujuci tim.....

                      Comment


                      • Jeremy Lyn 25 poena 7 asistencija i 5 skokova

                        Comment


                        • Dobila i Minesota ponovo , Pekovicu nedostajao skok za novi dabl-dabl , ali pokazuje da je on materijal za NBA , mnogo veci nego Vesely

                          P.S. laku noc NBA fanovi
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Dobila i Minesota ponovo , Pekovicu nedostajao skok za novi dabl-dabl , ali pokazuje da je on materijal za NBA , mnogo veci nego Vesely

                            P.S. laku noc NBA fanovi
                            Zbog ovakvih stvari nerviras ljude ovde ako te vec zanima. Kako ti mozes da bude siguran da je Pekovic veci materijal za NBA od Veselog?
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Love i Rubio su se zaljubili...

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Zbog ovakvih stvari nerviras ljude ovde ako te vec zanima. Kako ti mozes da bude siguran da je Pekovic veci materijal za NBA od Veselog?
                                Zato sto je valjda svima jasno posle cak 16 utakmica da od Vesely-a nema nista i da moze slobodno da se vrati u Partizan. Jebes to sto nije postojao preseason,sto je usao sa povredom u sezonu i sto igra u najgorem timu u ligi u kojem ga u napadu niko ne primecuje.

                                Comment

                                Working...
                                X