Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SRAMOTA sta je Love uradio Skoli!!!!!!!!!!!! Bar 5 tekmi bih ga kaznio >

    Comment


    • Nema nigde streama, a izgleda odlicna utakmica
      sigpic

      Comment


      • D'Antoni treba lepo otkaz da podnese , nmg gledati ovakve Knickse Imati Amar'e i Cama u ekipi i to ne znati iskoristiti je sramota , mali Shumpert je velik potencijal , Fields prosecan , Chandler odlican centar... Oporavice mu se Davis i nije u stanju sloziti tim koji treba da dere posle 3 cetvrtine Netse sa bar 20 razlike , da nema Krisa i D-Willa , Netsi ne bi pobede u ligi uzeli
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Miko View Post
          D'Antoni treba lepo otkaz da podnese , nmg gledati ovakve Knickse Imati Amar'e i Cama u ekipi i to ne znati iskoristiti je sramota , mali Shumpert je velik potencijal , Fields prosecan , Chandler odlican centar... Oporavice mu se Davis i nije u stanju sloziti tim koji treba da dere posle 3 cetvrtine Netse sa bar 20 razlike , da nema Krisa i D-Willa , Netsi ne bi pobede u ligi uzeli
          SLAZEM SE

          Comment


          • Nema nigde stream-a ni za Dallas. Hvala Bogu pa su Bulls-i toliko popularni globalno, pa se moze uvek naci nesto, ali ovo je stvarno sramota da zadnjih par dana za neke utakmice nista nema.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Nego da mi hakujemo LP , sta mislite ... Kad moze anonimus da hakuje FB , mozemo i mi LP ...

              Salu na stranu , Orlando i Indiana strasna utakmica a ja streama nmg naci , 2 razlike za Magice 10s pre kraja
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Shumpert je decko dijabola kakve nema u svetu, vec sam pricao da verujem da njegov basketball IQ je ravan obrucu. Tezak debil. A usmrdeli Sparsi sutiraju 70% trojke.

                Comment


                • Brandon Knight slomio nos
                  sigpic

                  Comment


                  • Ево стрим за Далас:

                    http://www.nbaliveonline.com/nbalive...nd%20Cavaliers

                    Имате још неку жељу ? Имате 5 минута па идем да спавам.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • @Uros ja ovde ne vidim igraca kamoli loptu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Shumpert je decko dijabola kakve nema u svetu, vec sam pricao da verujem da njegov basketball IQ je ravan obrucu. Tezak debil. A usmrdeli Sparsi sutiraju 70% trojke.
                        Kad jebeni Kawhi sutira 3-3 sve mi je jasno, nema tu 'leba za nas...
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by Mandanda View Post
                          Brandon Knight slomio nos
                          Au pizdu materinu...

                          Dobio Orlando

                          Comment


                          • Alonzo Dzi, velika zver.

                            Comment


                            • Gde li ga Gregg samo izvuce
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                @Uros ja ovde ne vidim igraca kamoli loptu
                                Бољег немам.
                                Ја се навикао па могу да гледам и ово.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X