Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • glupavi tibs jede govna umesto da vrati rosea

    Comment


    • Terajte se u tri picke materine vi iz prve postave...Wall i Young se raspadaju za sve pare

      Witt,vrati bench squad na teren. Zasluzili su momci.

      Comment


      • Svaka cast Mavsima na otporu, stvarno su pravi sampioni, ne igra Odom, Haywood i Kidd, Dirk bolje da ne igra, i igraju egal (vode sitno) protiv prvog favorita na Zapadu
        sigpic

        Comment


        • Izgubismo od Orlanda...Wall i Mcgee kriminalni. Odlicni Crawford,Mack,Seraphin,Rashard i Young u poslednjoj cetvrtini.

          Sledeca je protiv Raptorsa,tu treba traziti pobedu.
          Last edited by Ljuba90; 02-02-12, 02:32.

          Comment


          • Ako Vejd ne odsedi jedno 5,6 minuta da moze ekipa nesto da napravi izgubicemo. Kako destruktivno deluje na igru to je neverovatno. Smradu sebicni.

            Comment


            • Opusteno. Vejd na klupu i tata napravi razliku.

              Comment


              • Kol'ko je gotivan ovaj Jerebko

                Comment


                • Siso jedna malodusna, siso sebicna. Kako sam ga omrz'o to nema nigde. Govno jedno.

                  Comment


                  • Takodje. Nisam mogao da verujem da cu pozeleti ovako brzo da Lebron vise ne igra s njim.

                    Comment


                    • Da je bio povredjen cele sezone imali bismo 2 poraza max. Odvratan lik, vise nego odvratan.

                      Comment


                      • Jennings unistio Miami...7 trojki

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jennings unistio Miami...7 trojki
                          Wade.

                          Comment


                          • LeBron sam igra Ali ni to nece biti dovoljno,zaslugom Jennigsa i ocigledno Wade-a (jbg,ukljucio sam se tek u poslednjoj cetvrtini,pa ne znam sta je to uradio )

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              LeBron sam igra Ali ni to nece biti dovoljno,zaslugom Jennigsa i ocigledno Wade-a (jbg,ukljucio sam se tek u poslednjoj cetvrtini,pa ne znam sta je to uradio )

                              Sutnuo je mozda 5 ill advised suteva u prelomnim situacijama, par puta po 15 sekundi drzao loptu i onda je uvalio nekome, napravio par nepotrebnih faulova... Odvratan je.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Sutnuo je mozda 5 ill advised suteva u prelomnim situacijama, par puta po 15 sekundi drzao loptu i onda je uvalio nekome, napravio par nepotrebnih faulova... Odvratan je.
                                Ma vratice se on u formu,polako...Nije toliko bitan poraz u reg. delu sezone, opusti se

                                Comment

                                Working...
                                X