Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 65-63 za Milvoki na kraju 3/4. Stecem dojam da se nama uopste ne igra ova tekma, nekako sve radimo na brzinu i forsiramo nesto sto nema potrebe. Nadam se da cemo ih sad na iskustvo prevariti..
    Koliko god Dzejms bio odlican i vadio Heat, osjeti se nedostatak Vejda.. koji je srce ovog tima.

    Comment


    • Neko pametan je rekao odlicnu stvar pre par dana (ne secam se da li Ken, Woj ili J.A.), Lebron-u ce sigurno biti bolje bez Wade-a, ali Heat-u ne.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • U potpunosti se slazem s tom izjavom. Majami bez Vejda je nezamisliv pa makar u njega doveli sve zvjezde NBA. Usput, svidja mi se kako ovaj malo Noris Kol igra.

        edit: taman pohvalim momka, kad ono promasi citav kos. milvoki ima +4 sada
        edit2: nevjerovatno.. ovo je onaj dio "njih hoce, nas nece" sad cemo da dobijemo zadnju priliku da se vratimo, ako ne iskoristimo, gotovo je.
        edit3: aaaa.. jebem ti... pa kad se sve okrene protiv tebe, kud ces dalje :S Dzejms promasi polaganje, tj izadje lopta iz kosa, Bukse ide sut lagano i maksimalno trose napad. -7 i samo 30 sekundi do kraja.. cekam samo da se ovo zavrsi.
        Last edited by Fanta; 23-01-12, 01:30.

        Comment


        • Tacno sam znao koji je ishod cim se niko ne javlja vec pola sata.



          Steta, ocekivao sam ovakav rasplet situacije, steta sto nisam unovcio. Igrao je Miami odlicno zadnjih par meceva i u neverovatnom tempu, pad je bio neminovan.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Mrda li iko ovde?

            Comment


            • Prvo drtina pusti malog da mu utrci backdoor, pa onda ovaj balon, zreo je za penziju.
              "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
              odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
              fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

              Comment


              • Da je debeli pametan, a nije, pa da ide na brzu dvojku...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Ajde Boston!

                  Comment


                  • Prejaki su ovi za nas...

                    Comment


                    • Ljudi gde gledate Boston , da li ima neko dobar stream???

                      Comment


                      • Originally posted by rondo View Post
                        Ljudi gde gledate Boston , da li ima neko dobar stream???
                        imas ovde besplatna registarcija http://www.balkansport.info/channel-...sport-2-a.html

                        Comment


                        • majko mila, boston bez ronda, ray-a i pietrusa

                          Comment


                          • Sasa Pavlovic u petorci idemo

                            Comment


                            • Originally posted by carter985 View Post
                              koliko se ceka ovo?pise mi da jos me nisu aktivirali???

                              Comment


                              • Boston...

                                http://www.rojadirecta.me/goto/event...om/canal-1.php
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X