Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • More mars u tri lepe pi*ke materine...nama raspali Al Harrington da u poslednjoj sekundi trojku sa 10 metara. Odlepise se na 5 razlike na minut do kraja

    U nedelju da probamo da pobedimo osamucene Kelte.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      More mars u tri lepe pi*ke materine...nama raspali Al Harrington da u poslednjoj sekundi trojku sa 10 metara. Odlepise se na 5 razlike na minut do kraja

      U nedelju da probamo da pobedimo osamucene Kelte.
      Nema zime za vas, samo da dočekate NY ili još bolje da im gostujete. U MSG-u najbolje od svega je muzika koju puštaju.

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Kraj 3/4 i Sansi vode 5 koseva razlike, ponajvise zahvaljujuci promasajima Seltiksa u zadnjih 2 minute. Otvoren sut za 3, polaganje Garneta. Uspjeli su bili i povesti ali na kratko samo. Nadam se da ce biti bolja 4/4 u svakom segmentu, od pubike do igre... za sada je ovo uspavanka

        Comment


        • Da li moze neko da mi objasni zasto se Njujork ovako raspada????

          Comment


          • Ma vidi se napredak od utakmice protiv Toronta...jos 2,3 tekme su izgubljene za manje od 4 poena razlike.

            Previse smo neiskusni,cak i za moj ukus

            Wall-u fali jedan skok za triple-double

            Comment


            • Originally posted by rondo View Post
              Da li moze neko da mi objasni zasto se Njujork ovako raspada????
              Ne bih mogao ništa više da kažem osim onoga što vidim na terenu, a to je pet "ludaka" koji igraju tako nepovezano da je to prosto zastrašujuće. D'Antoni sedi na klupi i priča sam sebi u bradu.

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • A Boston ce tesko do PO

                Comment


                • Originally posted by Branislav View Post
                  Ne bih mogao ništa više da kažem osim onoga što vidim na terenu, a to je pet "ludaka" koji igraju tako nepovezano da je to prosto zastrašujuće. D'Antoni sedi na klupi i priča sam sebi u bradu.
                  ahahaha it`s funny coz it true

                  Comment


                  • Sansi lagano krenuli, +9 odmah u startu 4/4. Ocajan Boston, ocajan.

                    Comment


                    • Koga li ce Knicksi sada da trejduju?

                      Comment


                      • Ljudi ali kakav je ovaj Nes cale za ovu igru da je to strasno, jednostavno uzivanje je gledati ga, pravi majstor

                        Comment


                        • LMA 33 poena,23 skoka

                          Comment


                          • Boston lagano i ovu izgubi...PO sve dalji .... :/

                            Comment


                            • Dosadasnja statistika mi kaze da kad god su navijaci Bostona chantali "defence!" Finiks je pogadjao.. ziva istina

                              Comment


                              • Ljudi moji, braćo draga, Amare i Chandler ne mogu zicer da pogode, Melo gubi lopte i pravi ofanzivne faulove, a Shumpert juri kao muva bez glave. Evo ide "Smells Like Teen Spirit"! Nije Milwaukee toliko dobar koliko su ovi očajni.

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X