Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta se ovo desava sa Kobijem pa ne uzima suteve kao u proslim utakmicama? Ni protiv Heata ni sad protiv Orlanda, kao da nema cojones

    Comment


    • Čekam drugo poluvreme NY-Milwaukee i neki reporter koji prenosi vesti, između ostalog, navede kako su Kobe i Howard lično razgovarali o trade-u. Jel to nešto novo ili jednostavno nisam u toku?

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Mene neko zajebava...odjednom se stream za Wizardse prebacio na mrtve Lakerse

        EDIT: Sad je sve u redu

        Comment


        • @Branislav

          I ovi komentatori na SK spomenuse to, ali u fazonu, da su to doznali NBA Insajderi, da je Bryant zvao Howarda, cisto da mu kaze, kako bi mu bilo u LA i ako dodje, odmah u startu da zna ko je gazda u ekipi. Nista konkretno...
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Gasol and Bynum combining to shoot 0 for 7 midway through second quarter. Translated: Orlando, please don't trade for me.



            Al' ne bi me cudilo da stvarno ima u ovome bar trunku istine, cisto sumnjam da bilo ko od njih dvojice zeli u raspali Orlando.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • kako lejkersi izgledaju ocajno, gori su i od zlatoroga

              Comment


              • Sta se koji vrag desava sa Seltiksima? Nevjerovatno kako lose igraju, pogotovo na svom terenu. No, dobro su otvorili drugo poluvrijeme i lagano stizu Sanse.

                Comment


                • Dwight lagano na kraju 20pts/20reb, a i milina gledati kako Anderson pogadja trojke. Sto bi reko Shaq http://www.youtube.com/watch?v=zpSkiXanzAM
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Ljudi nemojte nikako da gledate NY. U odbrani su crna rupa, u napadu bezidejni. Živo mučenje sa Bucks-ima.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Kings jejeeeeejejeejejeje-T.Evans uz zvuk sirene,ako zadrze ovaj tim za 2 sezone njabolji tim!

                      Comment


                      • Lejkersi se raspadaju .... Da nije Kobija bilo bi 40+

                        Comment


                        • Povedose Seltiksi trojkom Pietrusa.. arena se digla iz "mrtvih" u par sekundi
                          edit: koji je qrac Lakersima :S Orlando ih rastura koliko vidim
                          Last edited by Fanta; 21-01-12, 02:14.

                          Comment


                          • Lakersima ovaj skor nije realan,oni su tim najiskrenije da ne udju u doigravanje,nema ljutnje za fanove Lakersa!!!

                            Comment


                            • Kako je Phila lagano preokrenula protiv Hawks-a! Čitave prošle sezone smo pričali o tome da je to jedan od najperspektivnijih timova Istoka i to sada dokazuju.

                              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                              sigpic
                              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                              - 4xMVP -

                              Comment


                              • allllllllllllllllllll

                                Comment

                                Working...
                                X