Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    I prosle sezone sam ga hvalio,iako je imao nekih katastrofalnih partija...Ja jos nisam video da je jedan igrac toliko aktivan i da je uvek blizu lopte...

    MM nastavlja sa trojkama

    A Majami bez Wade-a ima 4-0
    5*

    Comment


    • Kobi nista zivo ne moze da pogodi

      Magic gleda i ne vjeruje
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • U ovoj novoj opremi stvarno deluju kao pravi egzekutori, "grešnih ljudi zadnji tutori!"

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • Originally posted by stefan12 View Post
          Kobi nista zivo ne moze da pogodi

          Magic gleda i ne vjeruje
          Pa nije bas facepalm, coveku pukli ligamenti a on igra! Zato je i naj. A i pored toga pruza dobre paritije, a i verujem da ce eksplodirati u jednom trenutku u toku tekme, mada sumnjam da je on sam dovoljan da pobedi Majami.

          Comment


          • Igra mu Morris 8 minuta i bukvalno nista korisno nije uradio...

            @Bane - steta sto ce samo 6 tekmi odigrati u crnoj opremi...bar sam tako cuo

            Comment


            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
              Pa nije bas facepalm, coveku pukli ligamenti a on igra! Zato je i naj. A i pored toga pruza dobre paritije, a i verujem da ce eksplodirati u jednom trenutku u toku tekme, mada sumnjam da je on sam dovoljan da pobedi Majami.
              Dok ga cuvaju Sejn ili James nece eksplodirati sigurno, proslo je vreme kada on moze da siluje elitne odbrambene igrace.

              Comment


              • Originally posted by Branislav View Post
                U ovoj novoj opremi stvarno deluju kao pravi egzekutori, "grešnih ljudi zadnji tutori!"

                Majami se igra sa Lakersima, a sad jos ulazi The Chosen One...

                Comment


                • Gledam sada K.Martin dao 27 poena na poluvremenu za Houston,koji je to bio pontencijal i Kingsi ga daju za Landrya koji je nista posebno po meni,koji promasaj uprave,jes da Martin ima cudan izbacaj ali deckic je opasan odlican strelac!

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    @Bane - steta sto ce samo 6 tekmi odigrati u crnoj opremi...bar sam tako cuo
                    Pa možda u regularnom delu, a možda ceo PO odigraju u njima. Naravno ako se plasiraju u PO.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Dok ga cuvaju Sejn ili James nece eksplodirati sigurno, proslo je vreme kada on moze da siluje elitne odbrambene igrace.
                      Dobro sa Jamesom je bas mucenje, to stoji. Ali moze on da poludi, u to sma siguran, ali on sam isto tako definitivno nema sta da trazi protiv Majami-a, i jos ste bez Wade-a, definitivno bolje za Lejkerse, jer mislim da bi sa Wade-om vec Lejkersi bili ponizeni.

                      Comment


                      • Kako vrati ovog coveka na mesto

                        Comment


                        • Hahaha crko sam od smeha, ovaj matori pun ko brod u prvom redu sto ga je zgazio Lebron... a zena mu u fazonu, kako samo na mene nije pao
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Kako dosadna utakmica.
                            This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                            Comment


                            • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                              Kako dosadna utakmica.
                              Ako je svako razbijanje Majamija dosadno, onda "get used to it" ;)

                              Comment


                              • Originally posted by ChicagoBullsFan View Post
                                Kako dosadna utakmica.
                                Kad Lejksersi nisu u formi jebiga. Kobe mrtav, ostatak nije nikako na nivou, nije trebao Lamar da ode, propao je i dil sa CP3 jem, a nije bilo nikakvih drugih pojacanja... raspad, ne zavidim Mike Brownu nikako.
                                http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                                Comment

                                Working...
                                X