Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koje ponizavanje...Mike mi je sigurno jedan od omiljenih igraca u ligi,ali nikako nisam ocekivao ovakav comeback

    5/5 za tri poena

    Comment


    • Sesta Millerova trojka !!!

      Comment


      • Miler zvani Majk

        Comment


        • Ponižavaj, pišaj po sirotinji Miller-u! Pišaj brate, pišaj....

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • Bane -

            Spo,vadi Millera...ubice ga neko

            Comment


            • Sa ovakvim Milerom u Finalu, nijedna ekipa nema sto da trazi protiv Majamija. Problem je sto ce miler ovoliko trojki da ubaci u cijeloj finalnoj seriji...

              Comment


              • "Ne sme majka da zaplače kad u Miami sina šalje!" Ponižavanje u guzu!

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Ova pobeda unosi strah u kosti svih nasih protivnika!

                  Comment


                  • Uf kakvo dranje, sad mogu da ucim. Ajd u zdravlje

                    Comment


                    • Originally posted by emil_portnoy View Post
                      Ova pobeda unosi strah u kosti svih nasih protivnika!
                      Wizardsi se niceg ne boje
                      Last edited by Ljuba90; 18-01-12, 03:12.

                      Comment


                      • I eto ostadoh ja sam da prokomentarisem Bullse, na vrh mi je jezika da opet prozivam za papuce ali kad je tekma u pitanju, ni u jednom momentu nije dosla u pitanje pobeda bullsa... e sad nisu ni sansi neki poseban tim, zao mi jedino Steva Nasha sto nije otisao u neki bolji tim pa da osvoji prsten, elem, koliko god da im nije islo u Memfisu, tolko ih je i sralo danas, znaci 39 poena u prvoj cetv. - do sada u sezoni najvise poena za cetvrtinu, Buzer na nivou 31 poen, Noah solidan, Deng jos uvek malko umoran iako je ubacio dodatnih 15.

                        Dosta je doprineo u neku ruku i povratak Hamiltona... a Rose je presedeo tekmu, sto se na kraju ispostavilo mnogo dobra odluka, da ne iscima povredu jos vise zabadava. Sad dolazi zasluzen "odmor", bese ono dva cela dana!!

                        Znaci, do finala ce biti sto kaze Brane bogalj na sakatog! Mada, verovatno cemo videti jos dosta slucajeva da timovi odmaraju zvezde, znaci velika "stednja" do PO-a, vec smo videli nema ovih dana ni CP3-a, Wadea, Mela, kod nas Bargnani, pa Steph Curry jos od pocetka prakticno. Cudna sezona, ali vazno je da se pika
                        Finale istoka Miami-Chicago a na zapadu OKC-LAL. Philly i Clippersi ce daleko dogurati, a verovatno i Dalas. Spursi opet pucaju u prvom krugu. Eto to mi javila baba Vanga
                        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                        Comment


                        • Zasto je zakljucan thread za uzivo komentarisanje ?
                          Edit :
                          Andre MDF Miller
                          sigpic

                          Comment


                          • Kevin Durent aka tele. Kako je to jedno mutavo stvorenje, moze da bude kakav hoce igrac nema facu bre da ga neko voli. Tezak mutavac i to je prava rec. Lik je mutav.

                            Comment


                            • koliko samo neizvesnih zavrsnica, ne moze se sve ni ispratiti...

                              Comment


                              • ovi mucenici ce izgleda uspeti i ovo da prokockaju

                                Comment

                                Working...
                                X