Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by M_G_S View Post
    Neko se zestoko prevario kad je Miami favorizovao 7,5 poena... Poklonjeno samo tako.
    Ove godine nista od Miamia. Prosle su odigrali na vjeru u sebe, a ove i ne vjeruju vise toliko. Vjerovali bi da je uletio jedan teski centar, ali ovako... Mada dobro. Bice prilike da uleti bar jos jedan dobar igrac, do kraja sezone. Za ovaj roster se ne kaze da nije dubok, nego da je plitak.
    Polako, nemoj odma' da ih otpisujes. Tako je bilo i prosle godine pa do finala. Ove godine sa Bullsima opet pa onda klanje
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Originally posted by M_G_S View Post
      Neko se zestoko prevario kad je Miami favorizovao 7,5 poena... Poklonjeno samo tako.
      Ove godine nista od Miamia. Prosle su odigrali na vjeru u sebe, a ove i ne vjeruju vise toliko. Vjerovali bi da je uletio jedan teski centar, ali ovako... Mada dobro. Bice prilike da uleti bar jos jedan dobar igrac, do kraja sezone. Za ovaj roster se ne kaze da nije dubok, nego da je plitak.
      Prosle godine su upali u seriju poraza koja je bila jos gora nego ova. Sredice se ovo sve.

      Comment


      • I opet Green za tri 2.5 sekunde do kraja... Kad ih oce onda ih oce...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Kakav user sa pola terena...nevjerovatno
          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

          Comment


          • @ Fresh - Ima od svega po malo

            @ Dzoni - ovo je mojih 5 minuta,ima da vas 'ebem u zdrav mozak dok mi ne dosadi

            @ Mgs - Dosta strucnjaka misli da je Majami jedan od najpopunjenijih ekipa u ligi. Ali cinjenica je da su na poziciji centra ubedljivo najgori.

            Cavsi izgubili jedno 5 lopti za redom

            Comment


            • Bullsi se malo gube u napadu, pogotovo sad kad nemaju da daju Rose-u loptu kad ne znaju sta ce i puste ga da sam zavrsava.

              Ljubo, ma samo nek meni ide kako treba sa ovom, i mozes da radis sta god hoces.

              EDIT: Inace, koliko su dobri Bullsi u odbrani, toliko su zbunjeni u napadu, tako meni deluju.

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Bullsi se malo gube u napadu, pogotovo sad kad nemaju da daju Rose-u loptu kad ne znaju sta ce i puste ga da sam zavrsava.

                Ljubo, ma samo nek meni ide kako treba sa ovom, i mozes da radis sta god hoces.


                Klay igra najbolju tekmu do sada...

                Comment


                • Skoro 4 minuta smo bez kosa bili, evo stabilizovali smo se konacno...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Jebote kako Buzer ima lep sut, pogotovo kad pogodi, samo cujes cepanje mrezice!UH! A odbrana na nivou. Poludeo Buzer skroz.

                    Ljubo, ne mislim na to, to funkcionise perfektno. ;)

                    Comment


                    • Booz se napalio zesce, a ima lepu mehaniku suta, a i luk mu je ogroman...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Sta radi Zmija u ovoj tekmi

                        Comment


                        • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                          Booz se napalio zesce, a ima lepu mehaniku suta, a i luk mu je ogroman...
                          Nekako ima lep sut za nekog ko izgleda kao zivotinja, 26 poena a jos malo pa kraj 2 cetvrtine, bas dobro igra.

                          A i par zadnjih napada su odradili odlicno, samo se kretala lopta i lepo izgledalo.

                          Ali onaj ulaz Nesh-a, umetnost.

                          Comment


                          • E ovo vec lici na nesto! Idemo bre!!!

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Nekako ima lep sut za nekog ko izgleda kao zivotinja, 26 poena a jos malo pa kraj 2 cetvrtine, bas dobro igra.

                              A i par zadnjih napada su odradili odlicno, samo se kretala lopta i lepo izgledalo.

                              Ali onaj ulaz Nesh-a, umetnost.
                              Ma poludeo covek, 26p za prvo poluvreme, sjajan ucinak vec sada...
                              A sta reci za Nash-a sem da je doktor magistar kosarke...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lee maestralan veceras A i generalno igra bolje nego prosle sezone

                                Comment

                                Working...
                                X