Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by T-Mac View Post
    Moze da iznenadi i da otkine cele dve utakmice, nista vise od toga.
    Ti to pricas jer mrzis Del Negra, CP3 je genije daj mu Grifina i napravice dinastiju. Za mene su iskreno oni polufinale ekipa a finale ide Dallas Okc, kao sto vec rekoh.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Ti to pricas jer mrzis Del Negra, CP3 je genije daj mu Grifina i napravice dinastiju.
      Ne mrzim ja Vinny-a, zasto bih? U onoj drugoj sezoni je pretvorio Rose-a u lidera, pa sam je igrao protiv Cavs-a u PO-u. Samo je cinjenica da je nestrucan da bude NBA trener ili tacnije trener ozbiljne NBA ekipe. Stoji da je CP3 genije i da je Blake sjajan wingman, ali dok se ne uozbilje nista od visokih dometa.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Crnokosa se vratila u igru

        Comment


        • Ovi Cllipers-i su težak oblik degeneričnosti. Uspeli su da unište sigurnu pobedu za 5 minuta.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • U Gardenu bh1 da se ne lazemo <3

            Comment


            • iam li linka za boston??

              Comment


              • Originally posted by myxx View Post
                iam li linka za boston??
                http://www.firstrow.tv/watch/102515/...y-thunder.html

                Comment


                • Pierce ove godine kao da ne igra, korisniji je Daniels od njega, ko li u kladionicama stavlja granicu 17 za njega u poenima . I Allen vise nije ono sto je bio, izgubio je brzinu , bice ovo teska godina za Celticse.
                  Originally posted by T-Mac View Post
                  Samo je cinjenica da je nestrucan da bude NBA trener ili tacnije trener ozbiljne NBA ekipe. Stoji da je CP3 genije i da je Blake sjajan wingman, ali dok se ne uozbilje nista od visokih dometa.
                  Potpisujem obe stvari, pogotovu za Del Negra, ipak mislim da mogu lagano do 1/2 konferencije, neozbiljniju jaku ekipu u zivotu do sada nisam video, cenim da ce se do kraja sezone situacija popraviti.
                  Last edited by Mandanda; 17-01-12, 01:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • ovaj pirs je krmaca...
                    Napokon da i on malo zaigra...
                    garnet 2-8, alen isto los...
                    Ne znam da li ste obratili paznju na komentatore sa espn-a
                    govore o tome kako seltiksi nikako nisu za bacanje, no imaju veliki problem trenutno, igraci ne postuju svoje role... Neki koji ne trebaju da to rade trose previse lopti...

                    Comment


                    • Prozvao sam Piercea , po zakonu verovatnoce mora i on da proigra , ipak ni bleda senka pravog The Truth
                      Last edited by Mandanda; 17-01-12, 02:38.
                      sigpic

                      Comment


                      • KG je postao takva truba u napadu ja ne mogu ovo da gledam.

                        Comment


                        • Godine cine svoje za K.G!

                          Comment


                          • Sva trojica su velika truba, Harden lagano prolazi pored Pierce-a , driblinzi Allena i pogotovu Pierce-a blagi uzas, Kidd pokretljiviji od obojice
                            Last edited by Mandanda; 17-01-12, 02:46.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa njih trojca zajedno imaju 108 godina! Kada saberemo godine 3 najstarija clana na ovom forumu ne bi dobili tu cifru! xD

                              Comment


                              • Ma znam, ali su ove sezone dramaticno pali, prosle sezone su bili egal sa Heatom, da K.G. nije masio zicer u 4.mecu svasta bi bilo, K.G. je vec prolse godine bio slabiji, ali ova dvojica...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X