Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • oce da objasni neke stvari dwightu
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • carteru veruj mi sitna si riba da se zbog tebe pokrene ''rat'' izmedju dvije najvece navijacke grupe na ovom forumu ;) a i ta diskusija pocinje da mi zvuci na deciju, tako da cu da izbegnem sve...
      Dobro otvorismo tekmu, ne bi trebalo da se mucimo protiv ovih...veceras ce biti beast modova

      Comment


      • Originally posted by stefan12 View Post
        rose ne "bjezi u druge timove" jer ima dobru ekipu oko sebe
        pusti te price, dok je u regularnom delu sa cavsima imao po 70-12 onda mu je bila ok ekipa? to je tacno njegova slika, u regularnom delu je king, a kad treba povuci kad je najvaznije onda je mouse, pa se to odrazi i na ostatak tima...

        Comment


        • da ali ta ekipa nije imala ono nesto sto je potrebno za titulu
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Originally posted by carter985 View Post
            pusti te price, dok je u regularnom delu sa cavsima imao po 70-12 onda mu je bila ok ekipa? to je tacno njegova slika, u regularnom delu je king, a kad treba povuci kad je najvaznije onda je mouse, pa se to odrazi i na ostatak tima...
            Samo nastavi ;)

            Comment


            • dajte i neki loš stream samo da ne secka

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Ljudi, je l` gledate Drew-a doktora? Pa ono je umetnost.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • kakav skill ima bynum
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Jos i ovaj Mozgov da nas siluje i da idem u pm i ja i moja kosarka
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • ernesto uzivanje je gledati drew-a kobe-a i gasola u jednom timu pure skill
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • http://www.firstrow.tv/watch/101891/...iami-heat.html
                        Bane ja gledam na ovaj, za sad ne secka.

                        Comment


                        • Marshon time again! Steta sto ne mogu da gledam u pm.
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Originally posted by emil_portnoy View Post
                            http://www.firstrow.tv/watch/101891/...iami-heat.html
                            Bane ja gledam na ovaj, za sad ne secka.
                            Na pocetku je bio nedo bog sad je iole normalan
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • lepo ja rekoh, bice ovo easy win za denver

                              Comment


                              • nek marshoon dodje mjesto kobija
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X