Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto upada ovome Spliteru..
    sigpic

    Comment


    • Bostonu za titulu ove sezone fale 3 stvari
      -Garnetu levo jaje
      -Garnetu desno jaje
      -Vremeplov
      Prva 2 su sprdnja, ali zbog cega vremeplov:
      -Nisu potpisali tonija alena za 4 miliona nego su ga pustili pa poveli delonta vesta, cini mi se da su cak i para vise dali
      -Trejdovali su Perka(Jedinog igraca koji se zabadao pod kos kako valja) i Robinzona(koji je pravi plej za razliku od gore pomenutog vesta kojeg su forsirali) za Krleta(koji je imao 2 minuta po utakmici, a na kraju su ga i pustili da ode) i Grina (koji se jos nije dokazao a ove sezone nema ni jedan nastup zbog povrede)
      I onda, sta smo rekli malo pre, bostonu fali agresivnosti spolja, kao i neko od spoljnih ko ce trcati sa rondom(T.Alen) i neko ko ce da se bori za poziciju pod kosem(Perkins)
      Fali li im jos nesto mozda? Svi problemi prouzrokovani su ovim...

      Comment


      • Dobro vece evo i mene najzad, nadam se da cemo dobiti ovo, ne svidja mi se Indiana, seljacka fora Grangera posle bloka nad Davisom, drago mi je da je dobio tehnicku. Drugim recima ne volim ih nikako
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • Добро вече Попаје.

          Него ... Минесота преокренула против Хорнетса. Почели да убадају шутеве за два. Пре свега Лав, који ће, ево направити 11.-12. дабл-дабл за редом. Тренутно 46-40 за Тимбервулфсе.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Popaj View Post
            Dobro vece evo i mene najzad, nadam se da cemo dobiti ovo, ne svidja mi se Indiana, seljacka fora Grangera posle bloka nad Davisom, drago mi je da je dobio tehnicku. Drugim recima ne volim ih nikako
            Sto se toga tice, pokazali su oni svoje pravo lice u PO-u prosle godine, gamad belosvetska. Sto se tice iskljucivo sportske strane, vise nego dobra ekipa.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Bostonovi visko igraci imaju sut iz igre 4/18
              Da vilkoks nije sutirao 2/2 imali bi 2/16

              Comment


              • moze stim za minesotu???

                Comment


                • http://www.nbaliveonline.com/nbalive...rleans Hornets

                  Дарко промашио 2 слободњака ...
                  Стандард
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by T-Mac View Post
                    Sto se toga tice, pokazali su oni svoje pravo lice u PO-u prosle godine, gamad belosvetska. Sto se tice iskljucivo sportske strane, vise nego dobra ekipa.
                    Nekako mi to umanji sportsku stranu, ne znam... evo ga Davis uzvraca tako je majstore ...prava drama od tekme
                    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                    Comment


                    • Povrijedi se Kembi..
                      sigpic

                      Comment


                      • Dajte neki dobar stream za Miami. Kud ne "pokupiše" Delambert-a u pm, igra čo'ek bre, igra.

                        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                        sigpic
                        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                        - 4xMVP -

                        Comment


                        • Mirise mi ovo na pobedu Indijanaca, nije da nemamo muda ali fali nam iskustva za resavanje utakmica...
                          http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                          Comment


                          • Originally posted by Branislav View Post
                            Dajte neki dobar stream za Miami. Kud ne "pokupiše" Delambert-a u pm, igra čo'ek bre, igra.
                            Miami tek za cuku vremena pocinje.
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • ovaj rubio se toliko snaso u nba to je nevjerovatno
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by Ernesto View Post
                                Miami tek za cuku vremena pocinje.
                                Auuuu bre.... totalni raspad!

                                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                                sigpic
                                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                                - 4xMVP -

                                Comment

                                Working...
                                X