Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam Houston vs Kings,joj sto je ovaj T.Evans klasa za sebe,verujte mi u rangu sa Derikom iz Bullsa!!!

    Comment


    • Originally posted by papekings View Post
      Gledam Houston vs Kings,joj sto je ovaj T.Evans klasa za sebe,verujte mi u rangu sa Derikom iz Bullsa!!!
      Niko ne moze bit na rangom sa D Rose

      Comment


      • BabaKeci se raspadaju!

        Pravi duel biće 29.01.2012. kada snage budu odmerili Naši i Chicago. Sve ostalo je zezanje!

        LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
        sigpic
        RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
        - 4xMVP -

        Comment


        • ja ja on je vas idol!!! izvinjavam se povlacim rec.

          Comment


          • Originally posted by papekings View Post
            Gledam Houston vs Kings,joj sto je ovaj T.Evans klasa za sebe,verujte mi u rangu sa Derikom iz Bullsa!!!
            Inace jest dobar Evans gledao sam ga pre neki dan ...

            Comment


            • Ne svidja mi se ovo sto rade sa pirsom... Trebao bi da ga pusti da siluje od samog starta pa onda klupa... Kontam da ga cuva za kraj uvek ali onda mu se desi da ne sutne ni 3 puta za prve 3 cetvrtine pa na kraju ne moze da nadje sut... Po meni, igraci koji forsiraju ulaz treba da to rade od pocetka, pa ako ide neka guraju, a ne ovako da se kockas da li ce ga na kraju ici ili ne...
              Bas pravi ocajne blokove pa alen ne dobija lako ciste pozicije kao prosle sezone, mnogo se vise muci za sut, a Garnet ima svoju ulogu u odbrani i eventualno da sutne nesto posle ofanzivnog i to je to... Dzermejn igra meku odbranu kao i pirs tako da seltiksi ne mogu da izguraju onu njihovu igru...
              I da, za kraj... Defanzivni skok apsolutna katastrofa... Ja se ne secam kad sam gledao da se toliko lose skace u odbrani...

              Comment


              • Ako je Boston 5 puta išao do kraja na prodor, nabite me na kolac!Garnet šutira 4 puta spolja, Bes isto 3-4 puta.Pirs da jednu trojku i odmah je u ,,on fire" fazonu.Rondo ide malo do kraja, pa malo šutira.Zgaziće ih Čikago.Eto, 17 razlike bez Rouza i povećavaju.Valjda neće da bude duplo.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • sixersima upada sve dvaput u minutu spencer hawes dva plus jedan nemaju pojma samo trce po terenu onaj wall pravi korake
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • ali kako je Garnett ispuho to je nevjerovatno. Ne može okean sa broda pogoditi.

                    Comment


                    • Kako igra Derrick? Pretpostavljam da jede govna spolja i ne zalazi u reket ni za zivu glavu?
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • 22 poena iz kontre phila a 4 wizardsi
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Originally posted by emil_portnoy View Post
                          Kako je meni zao da gledam Doc-a u ovakvom izdanju njegove ekipe. Vise mu nije mesto tu. Kako bi on dobro legao Knicksima auuu...
                          Jesteeee... On je strucnjak za odbranu, a gde ces da nateras amarea i mela da igraju odbranu a od kad su u nba ligi ne igraju je...
                          Doku bi legli klipersi... Dobar plej, par sutera i centri koji kidaju ispod obruca a ne ove mlakonje...

                          Comment


                          • Originally posted by T-Mac View Post
                            Kako igra Derrick? Pretpostavljam da jede govna spolja i ne zalazi u reket ni za zivu glavu?
                            On ni ne igra, tj nema potrebe da igra koliko je Boston ocajan VECERAS (triggeru)
                            @myxx - Doc je odbranu Celticsa napravio takvom kakva je, a prije njega nije bila ni blizu tome. Garantujem da bi mogao da obuzda i jednog Amarea ;)

                            Comment


                            • Ubacili su 13 poena za 15 minuta. Sa ovakvom igrom ni zlatorog ne bi pobedili.

                              Comment


                              • Garnet penzija bre!!!!! Veze nema bre, svaku tekmu me nervira vise sutevima 1-15.... Ovaj Deng lik nije normalan, kljucni igrac Cikaga svaku igra po 46min, kao da je masina!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X