Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by emil_portnoy View Post
    A dje si Dzarmuse legendo? Jesi to rijesio da opet dobijes ban zbog provokacija?
    Ma ne,ne provociram,samo konstatujem ;)

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Kad Butler igra ovako Clippers-i su mnogo opasna ekipa.


      Dzarmushe, cut the crap.
      Vazi Ti Meche .Nego,zamalo Dzezeri da dobiju veceras,jbg malo Brajant zasticen na kraju,a sjajna odbrana Bela...Odlican mec u Bostonu,nego nisam gledao kako je Portland izgubio ovako malo,znam da je bilo petnestak razlike nekoliko minuta do kraja?Gledao sam prvo poluvreme,Orlandu je sve ulazilo!

      Comment


      • Nisam gledao dosadniju "neizvijesnu" utakmicu. Obrukali su se i Zmija i Kapiten i Lebron vecerasnjom igrom.
        Edit: Wade najmanje ipak. Ne znam sta im je pa ne mogu da pogode slobodna bacanja u pm...
        Last edited by Emil_LBJ; 12-01-12, 06:12.

        Comment


        • Brate Wade nas izvlaci celo vece , a ova slobodna bacanja necu ni da komentarisem ...
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Kakav ocajan napad Miami-a, Lebron preko ruke sa 6 metara.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Brate Wade nas izvlaci celo vece , a ova slobodna bacanja necu ni da komentarisem ...
              Drzao nas je najvise on veceras, ali je bacao cigle nepotrebno. Ajde da izdrzimo jos malo!!!

              Comment


              • Ne znam sto se Lebron buni.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Dal je ovo moguce
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Lebron rijesio da pobije sve nocas koji sutiraju

                    Comment


                    • Pa od Bilapsa je lopta izasla,ipak su oni iz LA

                      Comment


                      • Ja i dalje ostajem pri misljenju da LeBrona treba izvesti napolje kada se lomi utakmica,ili mu NIKAKO ne dati loptu u ruke!

                        Comment


                        • Nasa lopta
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by JimJarmush View Post
                            Vazi Ti Meche .Nego,zamalo Dzezeri da dobiju veceras,jbg malo Brajant zasticen na kraju,a sjajna odbrana Bela...Odlican mec u Bostonu,nego nisam gledao kako je Portland izgubio ovako malo,znam da je bilo petnestak razlike nekoliko minuta do kraja?Gledao sam prvo poluvreme,Orlandu je sve ulazilo!
                            Ma Portland igrao smrdljivu odbranu, u 3/4 su trebali bolje da odigraju, Orlando je u 1/4 pogodio sve sto je mogao. Dzamal Kroford i Oldridz su ih razvalili u 4/4 sa pick 'n' pop-om, nisu mogli to da brane i da su Metjuz ili Batum pogodili trojku 20 sekundi do kraja islo bi to u produzetak.
                            Orlando nije mogao da zadrzi 25 poena razlike, sa sutem za 3p 16/27, no su se dobro pomucili u 4/4 da dobiju utakmicu
                            sigpic

                            Comment


                            • Napad za pobedu !
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by JimJarmush View Post
                                Ja i dalje ostajem pri misljenju da LeBrona treba izvesti napolje kada se lomi utakmica,ili mu NIKAKO ne dati loptu u ruke!
                                To ne mozes da kazes CAK ni za vecerasnju utakmicu, a ne za stalno. Provokatoru stari ;)

                                Comment

                                Working...
                                X