Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BOGDAN BOGDANOVIĆ!!! Kakva trojka za pobedu

    Pomešana osećanja.

    Comment


    • Jel se Dame negdje pretplatio na anuelno uriniranje Warriorsa? Ovo stvarno nisu istine, nema utamice gdje ih ne usere.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        BOGDAN BOGDANOVIĆ!!! Kakva trojka za pobedu

        Pomešana osećanja.

        all hail the king!

        Last edited by mark !t zer0; 28-12-18, 10:49.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • OH YEA!!! Iako je protiv Lakersa ali mora se respektovati ovo.

          Comment


          • A protiv Cedevite je znao da uvali Tepicu loptu
            Last edited by Mr. Wolf; 28-12-18, 14:39.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Odlicno vece za Nikolu Vucevica, 28 pts i 18 rbd

              Zašto pobogu Miami ima ove gej dresove

              Tony motherfucker Parker, nije za penziju još
              Last edited by Lord Aleksoni; 29-12-18, 02:18.

              Comment


              • Jokić velika sprdnja od igrača, slab karakter, igrač manje u odbrani, jedino mu je dobro što je bezobrazan ali nekada je toliko naporan sa ovim traženjem faula.

                Prijatelju lenjivac si veliki. Kad mu se igra daće 35 poena ono kao lagano, kada mu se ne igra ružno ga gledati na terenu.

                Plamli je važniji kao odbrambeni faktor, bez njega nisu isti. Lajls je ok igrač, Bizli mi se baš svidja. Ne bi meni Barton igrao ispred Bizlija. I da je zdrav.
                Last edited by Cassius Clay; 29-12-18, 03:46.

                Comment


                • Luka Dončić 34 poena i 7/10 za tri.. Alal vera majstore, u ruki sezoni..

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Jokić velika sprdnja od igrača, slab karakter, igrač manje u odbrani, jedino mu je dobro što je bezobrazan ali nekada je toliko naporan sa ovim traženjem faula.

                    Prijatelju lenjivac si veliki. Kad mu se igra daće 35 poena ono kao lagano, kada mu se ne igra ružno ga gledati na terenu.

                    Plamli je važniji kao odbrambeni faktor, bez njega nisu isti. Lajls je ok igrač, Bizli mi se baš svidja. Ne bi meni Barton igrao ispred Bizlija. I da je zdrav.
                    Jokic je mnogo bolji u odbrani nego sto je bio prosle godine. Veliki napredak.
                    Plamli je igrao otprilike 12-15 minuta po utakmici pre nego sto su se pretvorili u bolnicu. Statisticki su bili u top 5 odbrana lige.

                    A za faulove ima pravo, svaki mec ispasta zbog takvog kriterijuma sudija, njegova ekipa izgubi 5-10 poena svaku utakmicu zbog toga
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Bolji nego što je bio jeste ali je rupa velika. Ja se ne ložim na centre fizikalce, ali morao bi da poradi na tome da nadje trenera i da radi samo noge i donji deo ledja plus trbušnjake, ruke i ledja vrlo malo treba da radi jer bi mu svako nabacivanje mišićne mase oduzelo skil.

                      Mora da bude pokretljivi jer ispada na prvom koraku, a rim protection mu je bedan. Gradjenje na momente očajno. Sve što uradi u odbrani uradi na IQ.

                      I mi mislimo za Jokića ok nije fizički talentovan da skače i da bude brz, ali zapravo to se najlakše nabudži.

                      Ne treba da menja kilažu, ne treba mu gram mišića, samo bi morao da uzima neke bokserske treninge za noge da ih učini još pokretljivijim.

                      A on koliko mrzi taj deo trenings znam da ga briga za to.

                      Čim udje sa Plamlijem koji odlično u reketu pokriva koš ta odbrana izgleda deugačije, jer pre ove uloge Plamlija tu je bio Milsap takodje.

                      Ono što je bolesno je što Jokića svi hvale a on ima mnoogoo prostora za napredak. Samo ne verujem da je karakter da ih iznese.

                      Mors lopta više da bude kod njega i mora da šutira te trojke a ne da uvaljuje vruć krompir s vremena na vreme.

                      Takodje je izbacio mid range šuteve i fade away, obično se guzi i traži pas ili završnicu što je dobro ali morao bi malo više da miksuje kad ims šutinu.

                      Najviše mi se svideo protiv KAT-a poslednja utakmica prošle sezone, ubio ga sa distance i sa trojke, hajde trojke više manje forsirati ali taj šut za 2 sa visine kapice reketa mora da ubaci opet.

                      Comment


                      • Pa ovo je sad vec bezobrazno kakve faulove sviraju nad Hardenom,zamrzeo sam tog igraca zbog sudija,razumem da stalno moraju da obaraju neke rekorde,loze se na ta sranja ali da se pogled ka njemu svira kao faul...ubijaju volju da gledam takvu utakmicu.

                        Comment


                        • Denver bez Jokica bio bi kanta za napucavanje kao Finiks,cim on izadje oni gube razliku,Plamli je najgori centar u ligi,tezak panj od igraca,borben i nista drugo ne zna.Neverovatno mi je da se odreknu Farida i ostave ovog Plamlija,mora da je Farid nesto zesce zasrao,cim ga cela lega ignorise,dobar igrac a ne daje mu minute ni Bruklin,tek veceras je dobio minutazu.

                          Comment


                          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                            Pa ovo je sad vec bezobrazno kakve faulove sviraju nad Hardenom,zamrzeo sam tog igraca zbog sudija,razumem da stalno moraju da obaraju neke rekorde,loze se na ta sranja ali da se pogled ka njemu svira kao faul...ubijaju volju da gledam takvu utakmicu.
                            Onaj faul na 104:101 je toliko smesan, tragikomedija.

                            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Koji kurac? Gdje je nestala kosa Fournieru? Lik je skoro ćelav, a prije par mjeseci nosio onaj repić

                              Comment


                              • Spursi se baš raspucali, razbiše Seltikse

                                Comment

                                Working...
                                X