Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije li LeBrona ostavila, prevarila ili šta već neka cura iz Toronta kad je bio tinejdžer? Ja ne znam evo, ali nešto su mu skrivili

    Comment


    • Ali analiza ove odbrane poslednjeg napada nekog stručnjaka bi bila zanimljiva, koliko su mu samo prostora ostavili
      "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

      Comment


      • Kako se samo igraju gsw na pocetku
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Da se podsetimo kako pakao izgleda. Igraš 1 na 1 s Hardenom, a on sam sebi zove faulove

          Exum 3 lične već ima. Kako igra, veliki hendikep za Utahu

          Comment


          • Nema Juta sta da trazi bez Rubia.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Hello everyone!

              Hi all. I'm new to the forum,very happy to meet you.

              Best Regards

              Comment


              • Jedini problem Reptorsa je Derozan, ne bi mi ga dobio ni minutu do kraja utakmica. Rupetina u odbrani, ne moze sut da pogodi spolja, a pod minimalnim kontaktom sve promasuje ispod kosa. Ovi ostali ne izgledaju lose uopste.
                sigpic

                Comment


                • O Mitchellu ćemo vrlo brzo početi da pričamo kao o jednom od najboljih igrača lige. Šta radi klinac jeboteeeee

                  Comment


                  • Gentry burazeru, 14 tajmauta ti ne pomaže ovde.. ovo se ne zaustavlja jednostavno

                    Comment


                    • Ima fila ovde dobrih sansi
                      "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                      Comment


                      • Kakva razlika u kvalitetu trenera, Stivens trazi tajmaut posle 2 uspesna napada i ukradene lopte kada vidi da nemaju ideju da zavrse akciju a filadelfija ne moze 6ti napad za redom da iskreira nikakvu akciju, nema reakcije
                        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                        Comment


                        • Ma meni je Stivens najbolji trener trenutno u NBA,dobra tekma duga,imala je Fila sansu ,da je dobila ovo mislim da bi otislo u G7...al sad da vidimo dal ima resenje za LBJ,licno mislim da nema,mislim da ce prva tekma odmah dosta pokazati,mada svakako veliki uspeh za Boston i posle svih povreda,dobar trener i muda da kazem,totalno suprotno od Toronta...zapad ce mi biti intersentniji dal moze Hjuston da veze kuci 4,a da ne padnu u sutu ,jer ako padnu GSW nije Juta i kaznice ih,u suprotnom imaju sanse...mada ja u tu kosarku (Dentoni) bas i ne verujem,al aj videcemo jaci su za CP3 ove sezone

                          Comment


                          • Bravo kraljevi, bravo.

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Bravo kraljevi, bravo.
                              Za Iliju,aa cekao sam te
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam pisao na forumu sto godina, niti imam vremena niti volje, ali ovakve stvari neću propustiti da komentarišem. Ovo je kao da daš prosječnom komentatoru veslanja da prenosi finale SP u fudbalu.

                                So long, Ilija...
                                ede5ba8fa8d98b41c122d7c305b715cb5c973548

                                Comment

                                Working...
                                X