Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta radi ovo Smarf?

    I pogodio je...

    Bejns sipa, usao Leri Tica u njega.
    Last edited by Reise; 01-05-18, 02:44.
    sigpic

    Comment


    • Sipaju skoro svi, dobro se Phily i drži sa ovakvim procentima za 3, tj Joel ih drži u igri, njegova post up igra za sada jedino rešenje u napadu kada nema niti šuta niti prepoznatljive brze tranzicije.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ali najvise mi se kod bostona svidja kako su stivens i strucni stab spremili ekipu
        "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

        Comment


        • Smartu skinuti kapu, pokloniti se i dati orden
          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

          Comment


          • Ispogadjao je Boston sve odje, ne moze Fila da razvije tranziciju nikako. Na postavljeni napad sve zavisi od Embida, ovi ostali su pokriveni.
            sigpic

            Comment


            • Evo trojke posle gotovo dve čitave četvrtine. Ne bi trebao ovo Boston da izgubi.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Meni se sve cini kako je boston superioran u ovom mecu a opet razlika je i dalje dostizna, to moze da bude problem
                "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                Comment


                • Ja rekoh da stade sut Bostona na pocetku cetvrte i evo ga Rozir da pljusne jos jednu trojku.

                  Ove sudije sviraju smijesne faulove, pa onda nece ocigledno cupanje Bejnsa na postu protiv Embida... Ne umiju nikakav kriterijum da uspostave.
                  sigpic

                  Comment


                  • Jbg, Stevens je spremio ekipu maksimalno, iskorišćavaju miss match svaki, pogotovo Tatum-Reddick duel, nametnuli su ritam koji ne odgovara Phili, i brane 3pt liniju jako dobro, mada svakako ovi ne pogadjaju ni otvorene šuteve. Sa druge strane oduzeli su im tranziciju tako što su sve šuteve otvorene pogodili i to je to. Ovaj prividan egal je zasluga Joela.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Siguran sam da Boston nece drzati ovaj suterski nivo tokom cele serije, a i Fila ce malo vise pogadjati to je sigurno
                      Bostonova defanzivna klinika kada je u pitanju odbrana trojke
                      "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                      Comment


                      • Jos jedna perfektna utakmica Bostona. Zatvori ovo Horford, ne znam zasto nisu pustili Larkina na ulaz odje, ionako ne moze da zavrsi ispod kosa.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sta da kazem osim svaka cas momci.

                          Ala ce za 2 godine neko da pljune 20 milki za Roziera.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ben koliko ima ocajan sut, bruka. Ako popravi dosta mi lici na Brona ali dotle...
                            "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                            Comment


                            • Koliko god da su tuzne povrede, ovo je mozda i najbolji scenario za seltikse jer koliko su se neki igraci razvili u ovoj sezoni, da su imali Hejvorda i Kajrija u punoj minutazi trebalo bi im 3-4 godine da dodju do ovog nivoa
                              "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

                              Comment


                              • Ajmo Brown, ubacuj drugu postavu, gotovo je ovo, ne glupiraj se.

                                Comment

                                Working...
                                X