Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaju se Jaylen i Tatum da prorade. Nevjerovatno koliko u ovoj seriji znaci domaci teren, bas je to izrazeno.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Cekaju se Jaylen i Tatum da prorade. Nevjerovatno koliko u ovoj seriji znaci domaci teren, bas je to izrazeno.
      Prozvao si ih. Odma' braca 2 trice. Jaylen je slabije usao u mec, ali Jayson je imao par bas odlicnih asistencija.
      sigpic

      Comment


      • Dobar odgovor Bostona na ovu seriju čuvenog čarobnjaka Shabazza.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Dobar odgovor Bostona na ovu seriju čuvenog čarobnjaka Shabazza.
          Kad stane sut tako, lose mi bude. Srecom tu je Marcus da stavi u dzep koga god pozeli. Middleton mnogo slabiji sut ovu tekmu. I ono sto je pogodio je bilo well contested. Antea nigde celu cetvrtinu.

          EDIT: Opet ista prica. Odlicno izradjeni napadi, dobri sutevi, ali dzaba kad ne ulazi.
          Last edited by colke995; 25-04-18, 02:11.
          sigpic

          Comment


          • Ma realno nema ko ne igra dobru odbranu u Bostonu.. ne može tvrđa utakmica od ovoga

            4 je magična cifra za Buckse večeras rekao bih, nekoliko puta uspeli na -4 da priđu, ali to im je i max neki bio. Gotovo je ovo, osim ako baš nešto spektakularno ne zasere Boston

            Comment


            • Na misice. Odbrana fenomenalna. Semi i Smart kidalice!

              Petorka Horford - Ojeleye - Brown - Smart - Rozier. Moze da preuzima i brani svako svakog. Neverovatna sirina u odbrani.
              sigpic

              Comment




              • Izbrisala tvit

                Čini se da je Phila slomila Miami.

                Comment


                • Da vidimo može li Indijana da drži prednost. Uglavnom oni stižu rezultat sa poluvremena. Sabonis kida. MekMilan je pogriješio prošlu utakmicu što ga je izvukao kad se lomila utakmica, mnogo je on bolja opcija od Tarnera. Nema ko na postu da odbrani Sabonisa. Ne znam zašto, ali ova serija između Indijane i Klivlenda mi najviše prije, jedina serija u kojoj sam sve utakmice odgledao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad god je malo kruzila lopta, prolazili su missmatcheve i resavali uglavnom. Ono sto je razlog zasto ovo nije dvocifrena prednost je Oladipo i njegove izolacije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Da. Meni zapravno ne smeta što Oladipo sili, ipak im je on glavni igrač, mora da vuče. Ako njega krene nema Klivlend nikakve šanse. Samo se nadam da se nije ispucao u onoj prvoj utakmici. Ostali igraju kao sat.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jebem mu mater Turnere, koncentrisi se makar 2 minuta. Sabonis mora imati vise minuta od njega. Mnogo je korisniji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pokretniji je dosta u odbrani, a to im treba sad.
                          sigpic

                          Comment


                          • Uzasni su Pacersi u ovih 6 minuta. Kolicina idiotluka bas velika.

                            I moram da kazem koliko mi na kurac ide sto se Jamesu i Janisu buvkalno svaku tekmu ne sviraju jedno 3,4 ociglednih greski u koracima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Očaj, više izgubljenih lopti nego šuteva. Uz to, usra im se Lebron u život sa prodorima. Sve se otvara za Klivlend. Da vidimo mogu li Lens i Sabonis da urade nešto sad.
                              sigpic

                              Comment


                              • Trojka Lensa kao 'leba. Jos je ovo otvoreno, ali bas kriminal sto je Dipo igrao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X