Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam mislio da je Hjuston sa 24, ali sam provjerio i ipak Klivlend drži sa 25.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      I ja sam mislio da je Hjuston sa 24, ali sam provjerio i ipak Klivlend drži sa 25.
      Jbg, bas bi voleo da obore rekord.

      Comment


      • Ipak sam nazad na utakmicu, poluvrijeme ovamo.

        Ajde Jokaro, trpaj ih.
        sigpic

        Comment


        • Sudije sad već naginju za Milvoki, ali su zakasnili ja mislim.

          Ball don't lie za Janisa.

          Jokić i dalje najgluplje faulove pravi.

          Što radi Will the Thrill u zadnje vrijeme jbt, ne znam kako je on postao ovako dobar šuter.

          Ludi Marej, šta on pokušava.

          I kladionica ga je dobro isisala noćas.
          Last edited by Reise; 16-02-18, 04:22.
          sigpic

          Comment


          • Curry bi pozavideo Bogdanu na ovoj rafalnoj paljbi. Koji range.

            Comment


            • i onda mu napad poslije Sabonis ne da da proba sa centra vec ode na neko polaganje

              Comment


              • Kako sam ja tek sad skontao da je Eric Gordon ustvari Phil Ivey? Oduvalo me ovo sad

                Comment


                • Drastično opala kvota na Elingtona iz Majamija. Jutros bila oko 8, sad je pala na 5. Šuter sa Floride moj favorit iz potaje. Ove sezone gađa ko mutav, ali biće zanimljivo videti kako će se snaći. Nema blokova, brzih izlazaka i šuteva van balansa po čemu je poznat.
                  Stef izjavio kako Spleš brat nije vežbao i baš zato misli da će pokidati.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ja još danas stavio tamo gdje pišu tipove da sam odigrao minimalno na Ellingtona, luda je to glava. Uđe u igru, prvih deset šuteva sve za tri, promaši prvih sedam i onda bez problema diže i cepa sledeće tri, i tako cijele sezone. Ako to nije Kobe mentality odna ne znam šta je

                    Sad će morati da se pogura da prođe u finale, tj da ga usere, šteta za onu prvu poziciju iz kornera
                    Last edited by Bastia33; 18-02-18, 02:01.

                    Comment


                    • Na "mala vrata" Klej do finala [emoji16]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Sećam se kao juče da je bilo kad je Bukerov ćaća dominirao u Pionira protiv Partizana. Onako omalen i nabijen bio tada možda najbolji plej na Starom kontinentu. Šuterski pelcer definitivno prebacio na sina.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Otkad su muzičar, komičar i glumac kvalifikovani za kucanja?

                          Comment


                          • U NBA cirkusu ništa ne može da čudi. Ne bi bio iznenađen da sledeće sezone u žiriju ne bude i sam Tramp [emoji3]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Kako su pokrali da li prosle ili predprosle godine Levina jel tako?

                              Comment


                              • GOD DAME
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X