Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Ovo što se desilo na utakmici ATL - NYK je za momentalno oduzimanje sudijske licence svoj trojici sudija. Pa hebote ne mogu da verujem
    Sta se desilo? Cisto da znamo i mi bez karata.
    sigpic

    Comment


    • Vrv mislim na gazenje linije ,ko Turci 2010

      Comment


      • Sad videh. Likovi svirali faul na sutu za 3 koga bi se posramio i Javor da sudi Zvezdi protiv Fenera u finalu EL u Istanbulu. A kao slager, lik je sutirao 2, a ne 3 bacanja.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Sad videh. Likovi svirali faul na sutu za 3 koga bi se posramio i Javor da sudi Zvezdi protiv Fenera u finalu EL u Istanbulu. A kao slager, lik je sutirao 2, a ne 3 bacanja.
          Ja do sam gledao OKC,prikazlivali detalje i nesto pred kraj vidim da su zumirali gazenje aut linije,pomislih da to nisu svirali.

          A ovo sto sad ti napisa,aj faul,sraman,nemam pojma verujem ti nisam gledao,al mi nije jasno kako je sutirao samo 2 bacanja,pa bar imaju onaj riplej sad,sto se nisu bunili

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Sta se desilo? Cisto da znamo i mi bez karata.
            Originally posted by colke995 View Post
            Sad videh. Likovi svirali faul na sutu za 3 koga bi se posramio i Javor da sudi Zvezdi protiv Fenera u finalu EL u Istanbulu. A kao slager, lik je sutirao 2, a ne 3 bacanja.


            Odrobijao bih ih samo tako
            btw, faul za tri neodoljivo podseća na faulove koji su se sudili na BB protiv Zvezde.
            Last edited by dekkard; 04-02-18, 23:14.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Bojim se da cemo ovaj cirkus od sudjenja gledati i kad pocne PO.

              Comment


              • Russ ima 21-3-2 posle 1/4

                KD ima 17.

                Miriše na spektakl.

                Comment


                • Toronto je najbolji tim za praćenje. Osim što imaju goat komentatora, imaju i goat fan base koji se pali na Jonasa. Lithuanian lightning!

                  Kakva šteta što Derozan i Lauri igraju sa ovako dobrim saigračima. Da Raptorsi imaju Lilarda i CJ-a, bili bi konkurentni i GSW-u.

                  Luke Kornet the new Porzingis

                  Kako puni ova druga petorka Toronta, ovo je nerealno.
                  Last edited by Reise; 09-02-18, 02:36.
                  sigpic

                  Comment


                  • GOD DAME
                    sigpic

                    Comment


                    • DeMar DeRaptors!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Baš Raptorsi izgledaju konkretnije nego inače u ovom dijelu sezone, uvijek se dosad prošetaju kroz regluarnu sezonu pa se unakaze u playoffu i Lowry chokuje za sve pare, ali ove sezone izgledaju baš konkretnije nego inače, evo već 3-4 put ih gledam od Ng.

                        Comment


                        • Imaju veću dubinu nego inače, Delon Wright i vanVleet su baš prijatno iznenadjenje i ogroman doprinos imaju sa klupe od npr Powella.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ja vam samo mogu reći da su najbolji tim za klađenje

                            sigpic

                            Comment


                            • Horford će večeras surovo da se igra [emoji9]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kajri zavrteo LeBrona

                                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X