Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to aj da je udvojen bio bar pa i da razumem donekle. Još on dobro bacanja izvodi, a kao vruć krompir da je dobio.
    Hahahah, mislim da ni ti onda bolje ne bi kreirao tu sekvencu.

    Ali kakav obračun Oladipa i Irvinga u clutchu

    Comment


    • Za KDa dva postera večeras. Ali ovaj drugi put ga je baš uništio Nance, jedno od kucanja sezone

      A sad ceremonija. Ko8e24

      Comment


      • Lejkersi ocajni sa penala, Kuzma trenutno najbolji ruki ekipe, kakvu prefinjenu igru ima decko, sve, od odlicne ledjne tehnike, meke ruke I dobrog suta.

        Comment


        • Podsetnik Mariću da nije bio zadovoljan što mu je autopick izabrao Kuzmu

          Comment


          • Kuzma ROY. Bice sramota ako to daju Simmonsu koji bacanja sutira 55% i sut malo dalje od kosa moze samo slucajno da pogodi.
            sigpic

            Comment


            • Znači Ilija radi prenos u 9... Joj joj

              Comment


              • Morali bi JVG i Brin da rade Voriorse i Klivlend, bez frke.
                sigpic

                Comment


                • Kad se vraca Steph?

                  Comment


                  • Originally posted by Rondo9 View Post
                    Morali bi JVG i Brin da rade Voriorse i Klivlend, bez frke.
                    Hahaha, a muka mi više ispred računara gledati i NBA i NFL, hoću malo u fotelju da se uvalim kad imam priliku. Ali izgleda moram večeras paliti ABC.

                    Inače evo mene Covington podjesća zašto igram NBA skroz malo na kladionici, 4-5 otvorenih šuteva promašio.

                    Comment


                    • Ispucavaju se Covington i Dario kao na treningu.

                      JJ je vruc.

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Hahaha, a muka mi više ispred računara gledati i NBA i NFL, hoću malo u fotelju da se uvalim kad imam priliku. Ali izgleda moram večeras paliti ABC.

                        Inače evo mene Covington podjesća zašto igram NBA skroz malo na kladionici, 4-5 otvorenih šuteva promašio.
                        Taj problem moras pod hitno resiti. Neki hdmi kabl/tv boks npr.

                        Embid jos 4, Porzingis jos 10 lec gou
                        sigpic

                        Comment


                        • Kanter 28 min, 29 pts, 22 reb.

                          Comment


                          • Originally posted by Rondo9 View Post
                            Taj problem moras pod hitno resiti. Neki hdmi kabl/tv boks npr.

                            Embid jos 4, Porzingis jos 10 lec gou
                            Davno bih ja to riješio da nisu dva sprata između računara i TVa, ali sad o košarci ajde

                            Ako Embiid prebaci biće na opasan user, svakakve gluposti su mu svirali tj nisu svirali. a ja još čekam Covingtona da ubaci onu otvorenu trojku iz prve četvrtine

                            Comment


                            • Porzingis 5 penala promasio, a dosao 4 poena u minusu.
                              sigpic

                              Comment


                              • James operisan od stila, radi tri srednje promene kroz noge, pumpa loptu i kao junac se zaleće. Ako si već jači evoluiraj, igraj ledjima, iznudi faulove, idi na fade away, idi na 2+1.. on glumi pleja.. jezivo je gledati kako nabada onu loptu dok je titra.

                                Comment

                                Working...
                                X