Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet Nikse gledam. Htio sam da ispratim Anunobija, izgleda mi kao da je Masai Ujiri konačno ubo na draftu. Ni Siakam ne izgleda loše. Slab sam na fizikalce.
    sigpic

    Comment


    • Kako kidaju odbranu Anunobi i Siakam. Porzingis ništa nije pogodio za sad, ne da Siakam. Obojica prvi u kontri. Za sad bez greške igraju.
      sigpic

      Comment


      • Pored ovakvih Cavsa i Jordan lici na kosarkasa ponekad.

        EDIT: Ovo sto Wizardsi igraju je sramota.
        Last edited by colke995; 18-11-17, 00:59.
        sigpic

        Comment


        • Moram da kažem da sam ljubomoran na Toronto zbog Anunobija i Siakama. Volio bi da su u Portland.

          Karijera Valančiunasa mi ne izgleda svijetlo u NBA, lik je baš u kanalu, već duže vrijeme ne pokazuje napredak.

          Muči se Porzingis, ništa ne pokazuje protiv Siakama, Anunobija i Nogeire. Mješavina snage, agresivnosti i dužine. Biće ovo duga noć za Nikse izgleda, ne mogu oni bez Porzingisa ništa.
          Last edited by Reise; 18-11-17, 01:09.
          sigpic

          Comment


          • Ziva steta sto Kemba mora da igra sa ovom grupom nesretnika.
            sigpic

            Comment


            • Zamalo 50 Phila da ubaci za četvrtinu. Covington rani kandidat za MIP, šta radi čovek

              Comment


              • Unakaziše ih. Nerealno da ovako već sada izgledaju. Kako li će oni tek da dominiraju. Imaju dva glavna igrača i odlične role playere, samo treba da steknu rutinu.
                sigpic

                Comment


                • Uvede ih GSW u kontra ritam u 3/4. Fila kao da je završila utakmicu na poluvrijeme.

                  Kako ove sudije mogu da izdominiraju nekad, ovo nisu istine.
                  sigpic

                  Comment


                  • NBA primer iz udzbenika regular season i trash time odbrane u prvom i PO odbrane (i igre uopste) u drugom poluvremenu.

                    Comment


                    • Pregazi ih GSW, ugasili su svijetla u 3/4. Nema šanse da se vrati Fila ođe.
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo sad opet ne briljiraju Warriorsi, opet dosta prostora ostavljaju, ali su ih mentalno unistili, pa Philly ne moze nista da pogodi, ni otvorene suteve, iako GSW igra sa klupom 4/4 za sada.

                        Comment


                        • Da. Klupa GSW-a protiv startne petorke File i opet im ne mogu ništa.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako se raspada ova NBA liga,americko rvanje ima vise smisla gledati od ovoga,ima vise takmicarskog naboja.

                            Comment


                            • Pređi na tenis Ivane.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Pređi na tenis Ivane.
                                A i tenis je otisao u ku.ac.Ne zna covjek vise sta da gleda.Odgledah prvi puta nakon 10 godina jednu kompletnu NBA utakmicu,ne znam koja me muka natjera nocas na ovo.Makar sam se dobro ismijao,sto jes jes.

                                Comment

                                Working...
                                X