Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šarlotu treba oduzeti tim zbog ovog večeras. Oni ne mogu više da pobede, mogu samo da se osramote ili da se osramote za sva vremena. I Zvezda i Partizan bi dobila oba ova tima večeras, ali Boston ima i više nego dobre razloge za to. Šarlot nema ni najmanji, a ne može se rečima opisati na šta oni liče.

    Jedna od najgorih košarkarških utakmica koju sam ikad pogledao i jedna od najsramotnijih (ako ne i najsramotnija) predstava nekog tima u bilo kom sportu od kad znam za sebe

    Comment


    • Sta se desilo,gledam hokej i pratio sam samo livescore znam da su vodili puno ceo mec i sad vidim tvoj post i da gube

      Comment


      • Boston je bez Irvinga, Horforda i naravno Haywarda. Niko ne može da se sastavi od preostalih igrača. SVE sudijske odluke idu na stranu Šarlota. 30 razlike su trebali da gube na poluvremenu, nekih 50 posle 3/4. Šarlot jedva nekih 10ak poena drži tokom celog meča. 12-15. I onda u zadnjoj četvrtini ne da ne može koš da ubaci, nego ne umeju akciju jednu da naprave. 3 poena su imali u nekih 8 minuta, tako nešto. 2 od kojih su došla pukom srećom. Niko u postavi ne liči na ABA igrača celu zadnju četvrtinu, a ne NBA igrača. Smećari.

        E vala odavno ovako protiv jednog tima neću navijati kao ove godine protiv njih, svaki njihov poraz ću slaviti i iskreno se nadam da PO neće videti.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Boston je bez Irvinga, Horforda i naravno Haywarda. Niko ne može da se sastavi od preostalih igrača. SVE sudijske odluke idu na stranu Šarlota. 30 razlike su trebali da gube na poluvremenu, nekih 50 posle 3/4. Šarlot jedva nekih 10ak poena drži tokom celog meča. 12-15. I onda u zadnjoj četvrtini ne da ne može koš da ubaci, nego ne umeju akciju jednu da naprave. 3 poena su imali u nekih 8 minuta, tako nešto. 2 od kojih su došla pukom srećom. Niko u postavi ne liči na ABA igrača celu zadnju četvrtinu, a ne NBA igrača. Smećari.

          E vala odavno ovako protiv jednog tima neću navijati kao ove godine protiv njih, svaki njihov poraz ću slaviti i iskreno se nadam da PO neće videti.
          Znas kako razumem te,ali licno kad sam video kvotu na Boston i ko sve ne igra i najezde uplata na Sarlot,da ne pricam live,ja sam odmah istipovao 1

          Moze da veruje ko sta hoce ali mnogo novca se tu vrti,a dugo pratim sve to i sam sam bio navucem dosta puta,sad ko u sta veruje

          Comment


          • Šta god da je, sramotno je. Ogadiše mi košarku za večeras, ne mogu da gledam više, a planirao sam Buckse da ispratim.

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Šta god da je, sramotno je. Ogadiše mi košarku za večeras, ne mogu da gledam više, a planirao sam Buckse da ispratim.
              Ma ,jok nemoj tako da gledas ,pa to je biznis 8 drugih ce biti ok, kladionici je dovoljna jedna ovakava i njima je super

              Pazi ja sam povezan sa kladinicom na ovaj ili onaj nacin duze nego sto dosta clanova na forumu ima godina vrv,kad u ih Srbiji nije bilo tj,samo 2 u BG,i znam sta se radilo,a tek sad i od momenta live uplata,to je sou,kod nas, a mogu da zamislim u svetu,ili USA gde se trenutno mozes kladiti na sve al zna se sta oni prate najvise,a jos je vikend da kazem bez fudbala...

              Evo posto mi je hokej koji me zanimao gotov palim ,SA da ispratimo
              Last edited by 61563; 11-11-17, 03:44.

              Comment


              • E kad vidim ovo Delavedovu odmah mi lose,nisam fan SA,ali u ovom Milvokiju sem frikgrika i malog brogdona ne volim nikog

                Manu inicijator preokreta

                Comment


                • Ovaj Midlton je isto zahvalan igrac,i imaju oni dobru ekipicu,ali ja nisam fan te da kazem fizicke kosarke,svi mogu da stanu rasire ruke ,da biju kucaju,svakom mogu biti nezgodni ali nikad oni nece na ovaj nacin osvoji makar istok ,po meni

                  Pa gde zuris Pati...
                  Last edited by 61563; 11-11-17, 04:16.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    E kad vidim ovo Delavedovu odmah mi lose
                    Ne znam je l postoji neko kom nije loše njega kad vidi
                    Original onaj bolesnik iz Zelene Milje

                    Ma nisam mogao da palim, čitao onu priču o Kvaljareli Rondo što je ostavio na Serie A temi. Neverovatna priča, pročitaj kad imaš vremena, materijal za film

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ne znam je l postoji neko kom nije loše njega kad vidi
                      Original onaj bolesnik iz Zelene Milje

                      Ma nisam mogao da palim, čitao onu priču o Kvaljareli Rondo što je ostavio na Serie A temi. Neverovatna priča, pročitaj kad imaš vremena, materijal za film
                      Kako se seti Zelene milje ,procitacu ja odgledao ,znacice i Bledsou njima dosta ,iako i njega ne volim uci ce u PO ,bice nezgodni,al tesko da mogu da dobace puno

                      Evo pogledah i kraj OKC dobise nekako i oni ,uigrace se

                      Procitacu text vrv sutra dosta za danas,mada kad vidim da se ovaj POR pati sa Bruklinom dodje mi da upalim da ih gledam ,ali nema mi Reisea

                      Palim Portland,mada njih i volim,ne znam zasto ali ovaj Lilard mi je bas po ukusu
                      Last edited by 61563; 11-11-17, 04:42.

                      Comment


                      • Dal ovaj Portland izgubi od Bruklina.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Dal ovaj Portland izgubi od Bruklina.
                          Raselu ocigledno klima u LA nije odgovarala,najbolji bio i doneo je i pobedu na kraju

                          Comment


                          • Porzingis je lud.

                            Comment


                            • Lonzo najmlađi do tripl-dabla, skinuo LeBrona za 5 dana valjda

                              Na sve strane blowouti večeras

                              Comment


                              • Prenela se ova priča oko LBJa i Knicksa i na teren.. zakuvalo se fino, PO atmosferica. MSG zviždi Jamesu svaki put, Ntilkina ga ćušnuo par puta i budala Kanter je odmah stigao da se uključi i dobiše po tehničku Kanter i LBJ. Inače odlično se držali Knicksi pošto je Porzingis brzo dve lične zaradio i izašao

                                Comment

                                Working...
                                X