Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by p4p1 View Post
    Bio sam skoro siguran da nema šanse da veže 3 Millsap posle ona dva promašaja malo pre toga. Iskupio se.

    Popravljaju se svakako.. još da dođe Bledsoe za Mudiaya i Farieda/pik

    Hahaha, pristrasan si fiksni. Mi ga sigurno nećemo gledati ove sezone, Denver bi trebao, pogotovo ako dođe Bledsoe
    Bolje bi mu bilo u Detroit da ode,bolji od Mudija,ali ako dodje u Denver eto meni jos jedne antipaticne njuske u ekipi

    Ono magare kud se zalete ,trebao je da ga pusti da sutira 3,al ajde i taj Majami je realno los imaju pleja,centra,Weiters kad poludi i ove sto umeje trojke nekad da zabodu al umeju i da vezu promasaje

    Al na zapadu su jedino bolji od Divca,Dalasa i kidanje sa Finiksom i vama tako da nema ni P od PO,jesam ja pristrsan ne volim ih al sam i realan,videcemo

    Comment


    • To su i jedine dve destinacije gde bi mogao da ode mislim. Sve ostalo bi bilo neočekivano
      Od Phoenixa i Lakersa su jasno bolji, a meni i od Pelicansa. A ima tu dosta timova s kojima su tu negde. Portland, Memphis, Utah... ne bi me čudilo da imaju bolji skor na kraju od sva 3

      Oklahoma prosu još jednu utakmicu kad ih čekam za pare. Počeću da ih hejtujem polako

      Comment


      • Kako ih obrnuo Boston,paklen je Irving,najboljeg su za sad uzeli Fultz,Lonzo,Tejtum...bice to zanimljivo protiv LBJ licno mislim da nece moci da ih skinu,ali ako uzmu domaci parket a obzirom da su ovi na letnjoj ligi i dalje ,moze da bude zanimljivo

        Od Nop ,nisu bolji nikako nema ko tu da zaustavi onu dvojicu pod kosem a i spolja,mozda ovaj sto mlati gume,jos Rondo ako se uklopi,Portland Lilard srce junacko,nece moci jos sad imaju Bosanca pod kosem ,tesko. Od Jute aj tu mogu da se slozim tu su negde ali Snajder je trenercina za ovog M,od Memfisa nema sanse Memfis ide u PO

        I mnogo podcenjujes ove tvoje vidis kako rutiniraju Bruklin,sinoc da nije bilo 0 ko zna sta bi se desilo...a ako kojim slucajem Denver udje u PO evo ja kacim na avatar Djuku molera ,Marinog Cucka ili neku slicnu spodobu i ima godinu dana da izigravam manekena
        Last edited by 61563; 04-11-17, 04:16.

        Comment


        • Ma onu dvojicu ne može niko u ligi da zaustavi, ali za sada nisu pokazali da to može da funkcioniše. I oni se ne mogu baš pohvaliti dobrim trenerom, a iz nekog razloga su dovukli i Josh Smitha u ekipu. Rondo, Smoove i Boogie u istoj ekipi, to ako nekako na dobro izađe, evo stvarno ne znam.

          Denveru je prošle godine PO izmakao za utakmicu, a jači su za Millsapa sad. Samo nije još on kliknuo s ekipom i problem je što ima donekle sličnu igru s Jokićem, u napadu barem. Traže loptu na istom mestu itd. A kad je funkcionisalo s Horfordom, nema razloga da ne funkcioniše i s Jokićem, tako da verujem da će se uklopiti on.
          E sad, jesu se i neke druge ekipe pojačali, ali neke PO ekipe su slabije ove godine.. videćemo, zanimljivo će svakako biti na zapadu opet

          Što se Lakersa tiče, fino to izgleda. Do pre neki dan su bili 6. u defanzivnom rejtingu (zadnji prošle godine). Jeste mali uzorak, ali se baš vidi napredak u tom delu koji je i bio najproblematičniji i na kome se najviše radilo preko leta. Ali neka PO priča je ipak neozbiljna.
          Šteta što će Nance duže pauzirati, neverovatno zahvalan i pametan igrač.

          Comment


          • Ako me nesto nervira u ovaj NBA to je kad navijaci vise navijaju za goste nego za domace

            Comment


            • Uh kako je Faried zalepio Bella. Posla ga sa sve loptom u aut

              I prošle godine su imali dosta problema s Denverom.. loš matchup za njih definitivno. Za regularnu sezonu naravno

              EDIT: Probudio se Manimal definitivno
              Last edited by p4p1; 05-11-17, 03:08.

              Comment


              • Originally posted by aquaria View Post
                Kakva utakmica

                Milsap sa ona tri slobodna rijesio, Jokic standardno odlican. Necu da ureknem ali mi se cini da se Denver polako popravlja, samo da ne pregore sjutra protiv Warriorsa
                ....

                Comment


                • Ne gledam mec,al ja sam svoje izneo o Denveru botom 3 na zapadu,oni se pate sa Majamijem,i vcr bTb sa GSW,mislim njih bi mozda,ali mozda, pobedli da ovi svi komplet tapkaju sa kontra rukom,na stranu sto ne volim Denver ovo je cista realnost

                  Comment


                  • Cavsi posle 3/4 protiv Hawksa šut za tri 3/22 [emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Harden bas ludi. Covek nije promasio skoro nista. LBJ da je pametan, ako vec zeli da ide, onda Houston. Samo rakete treba da se otarase Andersona kako znaju i umeju.
                        sigpic

                        Comment


                        • 52 (17/20 !!) poena posle 3/4 jbt. Uz 13 asistencija. I to protiv Jute. Definitivno jedna od najboljih njegovih utakmica u karijeri, ako ne i najbolja

                          Ne verujem da će se vraćati na parket, ali mogao bi peške do 70 večeras čini se

                          Comment


                          • I to za mrsavih 17 minuta na parketu. Kakva igracina jbte.

                            EDIT: Ipak greska u statistici. Odigrao je vise od minuta koliko pise. Ali opet. Impresivno.
                            Last edited by colke995; 06-11-17, 02:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ostao u igri da postavi rekord, ali nije mu se dalo. Promašio nekoliko za redom, umorio se i izašao

                              Comment


                              • Malo je reci da ovo sto Minesota igra je odvratno. Ball movement 0. Uopste ne kapiram ideju i poentu da se trejduje Rubio i dovede Teague. Poprilican downgrade na ovakav njihov sastav.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X