Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Clippers guard Milos Teodosic will undergo an MRI to discover severity of left foot injury, league source tells ESPN.
    Ništa dok ne odradi ovo, ali meni je lično zabrinjavajuće delovalo, pre svega jer nisam video baš da mu se noga izokrenula, što je obično loš znak.. ali da ne nagađam

    A Jokara kao da iz nekog inata nije hteo da šutira večeras

    Comment


    • E živote lutalice, E'Twaun Moore nas pobedi Šteta, dobar je to povratak bio. Pun elana, naloženosti, motivisanosti. Jbg.

      Comment


      • Stanley Johnson već pokušava da nadmaši sebe. Kakav Bog

        Comment


        • Jokic poceo da se sali

          Comment


          • Steta sto SAC nije izvuko produzetke temple usro nakraju.
            Fox mi je postao omiljen košarkaš, pao sam na njega već prošle god gledajući ga na Kentakiju. Predivan igrač, sjajan košarkaški awareness.
            Bogi odličan, oduševljen samstavom i odsustvom straha.
            Bice ovo tim za pratiti, gotivna ekipa sa sve Buddy Hieldom.

            Rookie generacija kida.

            Collins(19th pick) iz ATL double double, anije im igrao zavrsnicu koju su izgubili...
            Jackson(4th) iz Sunsa isto odlican, cini mi se i on 19p. Stoji iza svojih reci, da ce Bos, LAL i PHI zazaliti sto ga nisu uzeli

            Comment


            • Ovo je bruka koliko je Jaylen napredovao. Covek se zajebava od pocetka sezone.
              sigpic

              Comment


              • Nisam pratila ove Hornetse, jel oni uvjek imaju ovako malo navijaca na tribinama? Ili im samo Denver nije atraktivan protivnik za gledanje

                Comment


                • Originally posted by aquaria View Post
                  Nisam pratila ove Hornetse, jel oni uvjek imaju ovako malo navijaca na tribinama? Ili im samo Denver nije atraktivan protivnik za gledanje
                  Obe ekipe su kanta. Ako bude po ocekivanjima, nece nijedna u PO.

                  Embiid se bas zajebava. Lik moze kos da da kad hoce i odakle hoce. Takav soft touch za big mana je bruka.
                  sigpic

                  Comment


                  • Denver veliko razocaranje.... mislila sam da ce ove godine bit ozbiljnija ekipa.

                    Ne mogu da procijenim da li su igraci jednostavno losi ili je trener jednodimenzionalan pa ne umije da izvuce maksimum iz njih.

                    Comment


                    • Ja sam jos pre starta sezone rekao da Denver ne vidim nikako PO,a sto se tice igraca Milsap je dobar,Jokic ne mogu nista da kazem dobar je,ali ja ga licno ne volim i imaju zivotinju Manimala,za mene je to bas tanak roster ,pogotovo sto su im i izmene nikakve.

                      A Sarlot onako doveli su ovog robota na C,Kemba je ok,sad dal ce u PO pojma nemam,jer mi je istok pecat LBJ,Boston,Wasington i Toronto a ova cetiri preostala mesta mogu skoro svi,licno mislim da ce Fila uci PO ove godine

                      Comment


                      • 'Ladno sam procitao Detroit umesto Denver. Detroit je kanta, a I Denver je, s tim sto Nuggetsi to ne bi trebali da budu. Dobice tu Malone otkaz vrlo brzo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je najcrnje sto oni rade isto sto su radili i prosle sezone; nerezonski, brzopleti sutevi, pojedini igraci bi prije majku prodali nego dodali loptu ili proigrali nekoga kad krenu u prodor. U odbrani standardno promaja.

                          I uopste Jokic nije glavni igrac, cesto je potpuno izostavljen u napadu, ovi divljaci soliraju i tako. Nadam se da ce dobro razmislit da li ce naredni ugovor potpisati za Denver.

                          Comment


                          • Ma ekipa gde je Kronke gazda nema tu leba sem za njega,meni ekipa bez pleja nije ekipa a ovaj Mudi mi se nikako ne svidja,Jokic na centru zamena Plamli,Huanco tanko to
                            Milsap je dobar,ovo ostali su mi divljaci Farid ,Cendler ne znam meni se oni uopste ne svidjaju i nema njima PO,a ne postoji po meni ni siguran trojkas,koji ce da saspe u seriji ko sto imaju ostali timovi

                            Mada da se razumemo na istoku bi usli vrv,ko god dosao za trenera ne vidim ja tu uspeh (ulazak u PO)
                            Last edited by 61563; 26-10-17, 01:11.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ja sam jos pre starta sezone rekao da Denver ne vidim nikako PO,a sto se tice igraca Milsap je dobar,Jokic ne mogu nista da kazem dobar je,ali ja ga licno ne volim i imaju zivotinju Manimala,za mene je to bas tanak roster ,pogotovo sto su im i izmene nikakve.

                              A Sarlot onako doveli su ovog robota na C,Kemba je ok,sad dal ce u PO pojma nemam,jer mi je istok pecat LBJ,Boston,Wasington i Toronto a ova cetiri preostala mesta mogu skoro svi,licno mislim da ce Fila uci PO ove godine
                              kakav manimal, on je tu nebitan faktor. treći najbitniji igrač ovog tima je heris.

                              Comment


                              • Originally posted by Hair Canada View Post
                                kakav manimal, on je tu nebitan faktor. treći najbitniji igrač ovog tima je heris.
                                Slazem se nego sam prvo naveo ove sto su mi pali napamet,a za njega mislim da mu je ova godina presudna da pokaze jer ce biti dobar ili vrlo dobar igrac,a ima ce prostora koliko zeli

                                A Minesota se bruka vec drugu noc za redom 122 od Detroit juce 130 od Indijane,posle odlicne igre protiv OKC

                                Doduse bez Butlera,ali opet
                                Last edited by 61563; 26-10-17, 03:12.

                                Comment

                                Working...
                                X