Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro klupa na kraju odgovorila na nalet GS..al bice neizvesno do kraja
    sigpic

    Comment


    • Stariji Gasol kao da prvi put igra. Puni ga gruzijska smrda Pačulija a on ko nemi posmatrač. Udri mu sekiricu da mu ruka otpadne. Od sigurnog i ogromnog vođstva doveli smo sebe u poziciju da strepimo za početnu prednost u seriji.

      Comment


      • Ja mislim da je ovde Zaza vrlo dobro znao sta radi.

        I sta bi trebalo da se desi da liga pomeri klupe i prvi red nazad ? Da se LeBron povredi a la Paul George ?
        sigpic

        Comment


        • normalno da je znao namerno je to bilo. smradovi

          Comment


          • Mora Pop da ubaci Gasola i da ide sa dva visoka, ovako ne mogu nista u napadu.
            sigpic

            Comment


            • Klej igra za Grega,znaci haos
              sigpic

              Comment


              • Ne razumem ni velikog Grega Popovića da dozvoli da tako padnemo posle +25 u drugom kvartalu. Ispada da se San Antonio sastoji od jednog čoveka Kavai Leonarda. Njegovim izlaskom raspad sistema. Naravno da fali i Toni Parker. Kako u košgeterskom smislu ali najviše u samoj organizaciji i mirnoći napada. Nemam preterano poverenje u Peti Milsa. Dečko isuviše zavisi od dalekometnog šuta.

                Comment


                • Originally posted by Rondo9 View Post
                  Mora Pop da ubaci Gasola i da ide sa dva visoka, ovako ne mogu nista u napadu.
                  Gasol danas promaja u defanzivi. Ubi ga Pačulija.

                  Comment


                  • Pa uhvatite skok, jebem ti skok
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Jebem ti i povredu i sve
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ako sada SAS nisu uspeli da pobede, ne znam kada ce. GS je bio ocajan u prvom poluvremenu. Klej je bio katastrofalan tokom citavog meca. 4:1 je realno sada, mozda i 4:0. Steta za Gasola, napravio je par brzih faulova i nikako nije usao u ritam.

                        Comment


                        • Vratise se sa -25 poena. Nadam se da Leonard nije ozbiljno povrijedjen. Spursi s njim imaju sta da kazu u ovoj seriji, ako on bude spreman za nastavak.

                          Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                          Comment


                          • Kako da pobedis kad ti namerno povrede najboljeg igraca i onda jos neki fantomski faulovi se sviraju. Smesni su ljudi. Al ajde svakako ce babo da ih isprangija u finalu

                            Comment


                            • Steta... Odlicna tekma
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                                Kako da pobedis kad ti namerno povrede najboljeg igraca i onda jos neki fantomski faulovi se sviraju. Smesni su ljudi. Al ajde svakako ce babo da ih isprangija u finalu
                                Kako namerno da povredis igraca? Svako normalan zna da kad povredis zglob, kad ga iskrenes, on mora da odmara. Koliko puta sam samo povredio tako zglob i znam da mi je trebalo malo duze da se oporavim da mogu da igram opet kako treba. Nema tu namerne povrede samo ljudi pokusavaju da kazu bilo sta i ucine bilo sta da GSW ekipa izgleda uzasno itd.
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X