Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga god da pokupe i potpisu taj se preporodi
    Kako bih voleo da ih GS rasturi u finalu

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Originally posted by Miletić View Post
      Koga god da pokupe i potpisu taj se preporodi
      Kako bih voleo da ih GS rasturi u finalu

      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
      Ja bas suprotno Samo da KD ne uzme prsten ove sezone.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Ja bas suprotno Samo da KD ne uzme prsten ove sezone.
        Hahaha meni samo da LbJ ne uzme nikad vise

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Ako Ker ne bude vodio GS u finalu, onda navijam protiv najvece trenerske prevare u poslednjih 10 godina-Majka Brauna.Ne dao Bog da taj sarlatan dodje do prve titule.

          Nema tog drugog faktora koji je u obe ekipe jaci od krompirka.Cak mi ni Grin nije ogavan kao prosle godine, a i ceo GS.Durent jeste ovako malo omrazen, ali nemaju vise Boguta indijanca.Prosle godine su se gurali kako bi oborili rekor, zatim Grin nije dobio suspenziju kada je trebalo, pa naravno da cu tada da navijam protiv njih.
          Last edited by Ricma; 07-05-17, 21:57.

          Comment


          • Ma taj Braun je iz Ohaja, prodace finale nesto mi tu sumnjivo

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Prodao je Klivlend dva puta, duznik im je.

              Comment


              • Kada je vazno-Irving!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • http://rs1341.pbsrc.com/albums/o745/...broom.gif~c200

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ako Ker ne bude vodio GS u finalu, onda navijam protiv najvece trenerske prevare u poslednjih 10 godina-Majka Brauna.Ne dao Bog da taj sarlatan dodje do prve titule.

                    Nema tog drugog faktora koji je u obe ekipe jaci od krompirka.Cak mi ni Grin nije ogavan kao prosle godine, a i ceo GS.Durent jeste ovako malo omrazen, ali nemaju vise Boguta indijanca.Prosle godine su se gurali kako bi oborili rekor, zatim Grin nije dobio suspenziju kada je trebalo, pa naravno da cu tada da navijam protiv njih.
                    Идентична ситуација код мене, навијао сам из све снаге за ЛеБрона иако га кроз каријеру целу не волим, једноставно то да је најбоља екипа икада, Кари једногласно МВП итд. се свима смучило.

                    А Мајк Браун није највећа тренерска превара, Тајрон Лу је

                    Comment


                    • Jos GS da pobedi i bicethe-mvrbros-the-swept-bros-nba-memes-24-the-broom-19839150.jpg

                      Comment


                      • Svako od njih se bori za istoriju na svoj nacin. Zasto je toliko stalo nekima da ne vole odredjenu ekipu? GSW pratim jos pre nego sto su i postali ono sto sada jesu (naravno niko mi u ovo nece poverovati) i znao sam da ekipa koja igra kao ekipa moze da dodje do ovoga i zasto bi to bilo kome smetalo? Prosle godine sam mesecima pre nego sto je KD presao rekao da ce preci. Nisam i necu misliti da je to pogresan potez. Uradio je ono sto je mislio da je najbolje za njegovu karijeru i ako ga je taj potez nacinio najomrazenijim covekom u NBA-u a GSW najomrazeniji tim ali opet, svi se oni bore za istoriju na svoj nacin. Svi znamo kako je Lebron dosao do svog prstena samo sto su ljudi odjedanput prestali da ga prozivaju pa su presli na nesto drugo.

                        Meni je ovakav NBA strasno interesantan i ako je predvidiv.
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • John Wall 1/11 za 14 minuta trenutno

                          Comment


                          • Napokon jedna tekma s puno drame u završnici. Harden i Aldridge katastrofalni u produžetku, pogotovo Harden. Stigao umor.

                            Dobiše ih na kraju bez Leonarda u OT. Biće to pirova pobeda, ako je Kawhi pokupio nešto ozbiljnije
                            Last edited by p4p1; 10-05-17, 03:54.

                            Comment


                            • Leonard propusta utakmicu. U startnu petorku upada Simmons. Velika prilika za bradonju i Rocketse da odvedu ovu seriju u G7.

                              Comment


                              • Simmonsu rekli "ti si Kawhi večeras" i on šta će jadan, mora..

                                Doktorsko poluvreme Spursa, Harden zaustavljen, plus ušao u probleme s ličnim. LMA liči na onog iz Portlanda večeras. Rocketsima sad već treba čudo.

                                Comment

                                Working...
                                X