Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Време је да Док попије отказ

    Comment


    • Ispadoše LA Clippersi. Super. Bravo za Utah.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Торонто је изгубио овај меч пре него што је почео.
          Ушли без жеље и без икакве вере да могу да победе Кливленд. Видећемо како ће се даље одвијати серија.

          Comment


          • Ne pamtim da je neko ovako izdominirao Spurse u POu.

            Comment


            • Ovo je već sad strašna serija. Druga utakmica, ne znam ima li igrača koji nije krvario. Usput gledamo i dobru košarku.

              Wall maestralna partija

              Comment


              • Какав моментум зелених, ајде узимајте ово
                Last edited by Победа; 03-05-17, 03:23.

                Comment


                • Posle ovakvog poraza, ne verujem da ima povratka za Wizardse u ovoj seriji.. nisu smeli ovo da izgube

                  Comment


                  • Вол и Бил чоуковали у завршници, шут за победу и очајан, али очајан продужетак за њих двојицу. Притом су имали +6 пар минута пред крај.
                    Last edited by Победа; 03-05-17, 04:04.

                    Comment


                    • Oubre ce da popije tehnicku i suspenziju za ovu glupost. Sta god da ti se desi na terenu onako ne smes da reagujes.
                      Last edited by Bonomo; 05-05-17, 01:49.
                      sigpic

                      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                      Without error there can be no brilliancy.

                      Comment


                      • Dobra serija izmedju Bostona i Wizardsa. Ima svega i svacega. Cak i tuče .
                        sigpic

                        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                        Without error there can be no brilliancy.

                        Comment


                        • Prebrzo je reagovao. Podseca me na Cousinsa... Stvarno je napravio glupost ali opet to samo čini ovu seriju zanimljivijom
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • A jbt, sad vidim u kojoj sam temi bio.

                            Samo nek rokaju, kakva krvnička serija. Dobri, stari PO. Ne podnose se jbt.

                            U principu ništa strašno Olynyk nije uradio. Nego je nedavno pre toga natrčao na još jedan jak pik Oubre i puko mu film bez neke velike potrebe. Zelen je još, dešava se. Nego nije nebitan lik u rotaciji, ima itekako svoju ulogu on i biće zanimljivo videti hoće li i neku suspenziju da popije.

                            Originally posted by Bonomo View Post
                            Pa na Oubre-a sam i mislio.
                            Ma znam, nisam se nadovezao na tvoj post, nego onako generalno.
                            Last edited by p4p1; 05-05-17, 02:03.

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1
                              U principu ništa strašno Olynyk nije uradio. Nego je nedavno pre toga natrčao na još jedan jak pik Oubre i puko mu film bez neke velike potrebe. Zelen je još, dešava se. Nego nije nebitan lik u rotaciji, ima itekako svoju ulogu on i biće zanimljivo videti hoće li i neku suspenziju da popije.
                              Pa na Oubre-a sam i mislio. Stvarno mu nije bilo potrebno ono. Olynyk je uradio ono sto se u odbrani i radi i to što je ovaj natrčo na njega i patosirao se nije njegova greška. Slažem se s tobom kad kažeš da je zelen. Ima tek 21-u i ok razumem reakciju do neke mere . Samo mislim da će da popije suspenziju bar na jednu utakmicu.
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Korver sipa iz svih pozicija.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X