Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koja trojka ali šta vredi kad ovako glupo daš dodatno slobodno. Pustiš ga da da 2 poena i opet tražiš trojku...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Joe Johnson vratio vreme. Kakva partija, kakva zadnja četvrtina. Poentirao je kako i kad je hteo, a onda se pretvorio i u vrhunskog plejmejkera donoseći nesebične odluke.
      I to je bez Haywarda bila Utah zbog trovanja hranom. Odigrao neki minut samo

      Comment


      • A krv ti jebem Janise, pa mora onde trojka majka mu stara, Lowry te čuva, nemate TO.. sjebao je možda epsku završnicu. Jbg.

        Comment


        • Питам се како је Бред Стивенс с овим тимом успео да буде први..Никако не могу да схватим.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Питам се како је Бред Стивенс с овим тимом успео да буде први..Никако не могу да схватим.
            Ne samo sto je bio prvi, vec ide i u finale konferencije. [emoji3]
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ubise Crowder, Bradley i Thomas u trecoj. Wizardsi samo 8 suteva za tri uz dve pogodjenje, eto koliko je dobra odbrana spoljasnje linije Bostona, pogotovo kada su Smart i Bradley zajedno u igri. Bez suta za tri Wizardsi ovo gube, toliko je jednostavno.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Bogdanovic on fireeee, imao je Was dosta sanse ali su se bas napromasivali citavo drugo pol

                Comment


                • Horford ovde odradio lavovski posao na kraju.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Ma nisu mogli Wizardsi tu mnogo, PO rekord po broju trojki, mislim da je Boston dao 20 komada. Svi su ubacivali, cak i Jaylen Brown koji nije igrao ni minut, udje i ubaci. Ne verujem da ce Boston ovako dobro ici sut u narednim mecevima, ali svakako da odbranu kakvu su odigrali u 3/4 mogu da ponove.

                    A imao sam feeling da je Bojan dao onu trojku, promenio bi tok meca sigurno, sjajnu seriju napravi, taman pomislis to je to, kad ono air ball.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Ma nisu mogli Wizardsi tu mnogo, PO rekord po broju trojki, mislim da je Boston dao 20 komada. Svi su ubacivali, cak i Jaylen Brown koji nije igrao ni minut, udje i ubaci. Ne verujem da ce Boston ovako dobro ici sut u narednim mecevima, ali svakako da odbranu kakvu su odigrali u 3/4 mogu da ponove.

                      A imao sam feeling da je Bojan dao onu trojku, promenio bi tok meca sigurno, sjajnu seriju napravi, taman pomislis to je to, kad ono air ball.
                      Шта мислиш о Бруксу, је л' он има капацитет да води ову екипу на дуже стазе до самог краја?

                      Бостон се распуцао данас, не знам што Стивенс не даје већу шансу Џејлену..

                      Comment


                      • Ako ne bude Morrisa do kraja serije u vekikim problemima je Washington, a ovo branjenje trice je biko kriminalno

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Шта мислиш о Бруксу, је л' он има капацитет да води ову екипу на дуже стазе до самог краја?

                          Бостон се распуцао данас, не знам што Стивенс не даје већу шансу Џејлену..
                          Meni on nit' smrdi, nit' mirise, nije mi bolji od Stevensa to svakako. Ne znam sta bih rekao o njemu, znam da ga veliki fan Wizardsa Ljuba ne voli.
                          Sta znam, ima lepu sansu da dodje do finala Istoka, ali za dalje ce mu trebati bas ludacke utakmice Walla i Beala protiv Cavsa (koji ce valjda proci Toronto). Fali Wizardsima jos to nesto da bih ih smatrali legitimnim contenderom, i mislim da Brooks tu nece biti problem ako se neke kockice poklope.

                          Ma Jaylen je jos zelen za PO meceve, ima talenat ali srljao je dosta u regularnoj, to je u PO nedopustivo, tako da nije cudo sto nije u nekoj jacoj rotaciji kod Stevensa.

                          Eh sad lepotica veceri, da vidimo ima li Paul snage da izbaci Jazz.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ја мислим да он неће проћи ни Бостон, с Оклахомом је морао више. Просек, а доста га неки прецењују.

                            За Џејлена сам генерално мислио и на регуларну сезону, било је једно време када је играо 10ак минута, не знам тачно сада статистику, али могао је доста више минута да добије у рег. делу.

                            Comment




                            • Comment


                              • Sjajno igra Juta, Diao objasnjava neke stvari. Nadam se da dobijaju ovu sedmu utakmicu i samim tim prolaze dalje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X