Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Steta...

    Predpostavljam da je ovo navijacki odigrano. Nista gore nema nego navijacki igrati kladionicu. Ovo ti kazem zbog mog iskustva sa Milanom. Ajde da ne bude totalni off. Moze li Utah ovo da okrene?
    Ma jok, ne lozim se ja na srpski fudbal. Vise pod utiskom da u nasoj regularnoj ligi Zvezda mora da dobije ovaj derbi, plus mi napunili glavu da je sudija Majo Zvezdas. Diskutabilno je

    Ne znam za Jutu, ali Pelikani veceras imaju idealnu priliku da upisu prvu pobedu s Cousinsom u timu

    Comment


    • Izgleda da ce Utah ovo da izgubi. Kako finu ekipu imaju i gledaj ti od raspalih Kingsa ce izgubiti.

      tt

      Comment


      • Se ja varam ili mi se cini da sam negde proctiao da Utah nece imati nameru da produzi Hill-a na leto? Bas bi me interesovalo koga bi doveli umesto njega.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Se ja varam ili mi se cini da sam negde proctiao da Utah nece imati nameru da produzi Hill-a na leto? Bas bi me interesovalo koga bi doveli umesto njega.
          I ja sam to negdje procitao. Sad koliko istine ima u tome zaista ne znam.

          tt

          Comment


          • Ovo je definitivno vece ludih zavrsnica. Evo i Juta ce imati napad bar za OT, ako ne i pobedu

            Comment


            • Ajmo trica.

              Gobert za produzetak.

              tt
              Last edited by Rossonero; 06-03-17, 01:24.

              Comment


              • Holy fuck kakvo vece.
                sigpic

                Comment


                • Idemo dalje.

                  tt

                  Comment


                  • Meni nije bas jasno to s Hillom, oni su ove godine dva razlicita tima kad je on na terenu i kad nije. Ne znam gde oni vide moguci upgrade tu.

                    E pa bila bi fora da je Hill pogodio ovo pa da i oni okrenu pre OTa. Mada ce svakako verovatno dobiti u produzetku sad

                    Comment


                    • Ne znam koji se plej vise uklapa u njihov sistem bolje od njega. A verujem da bi mogli da ga potpisu a da ga ne preplate.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mogla bi Utah u drugi produzetak da ide.

                        tt

                        Comment


                        • Kakav zavrsetak.. nista manje nismo ni ocekivali

                          Ruku na srce, dve dosta diskutabilne odluke su isle na stetu Kingsa u OTu, ali ovo zadnje je cisto. Mnogo srece za Jutu

                          Comment


                          • Gobert pogodio za produzetke i za pobjedu u produzecima.

                            Robot krenuo u svom stilu protiv Dallasa.

                            tt

                            Comment


                            • Hill ce dobiti blizu maxa, a Utah to nece dat, najvjerovatnije Spursi, jer ce i Mills dobit jace ponude

                              Comment


                              • Nastavlja se istorijska sezona za tripl dablove. Payton upisao još jedan, back to back.
                                Jokara i večeras propušta meč, ima grip

                                Comment

                                Working...
                                X