Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Melo namjestio spravu.

    Jbt, na svaku utakmicu vidim nekoliko promašenih zicera. I u NBA i u Euroligu.
    sigpic

    Comment


    • Da nije Carmela vec bi ovo na 25 razlike otislo

      Rose da igra 40 minuta ne sumnjam da bi stigao do 15 izgubljenih, hajde sto ih gubi, ali kako ih glupo gubi to je tek posebna prica ..

      James opasno napada triple double
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • LBJ bas dominira za sad, Niksi mi jos uvek izgledaju dosta rastimovano i trebace im malo vremena da se uigraju.
        sigpic

        Comment


        • Ekspresno se vratiše Knicksi. Love je tragi-komičan

          Comment


          • Rose bas skoro izjavio da je blizu povratka na elitni nivo. Kako je?

            A Melo mora da se pokaze publici, ipak ce on kod njih uskoro

            Isto cu se mozda i pokajati sto sam odlucio da pratim Knickse ove sezone... Nego cu dobiti priliku da ih vidim uzivo nekoliko puta ove sezone pa ajde... Inace nisam neki veliki fan kosarke i slabo sam i pratio posle srednje skole tako da mi je isti k*rac

            Gledam po malo utakmicu, ali mi ne drzi paznju jer mi se isto WS gleda vise


            Ajde da pitam vas koji znate vise, kako mi izgledaju Pistons-i pred ovu sezonu?? Krivo mi je sto ulaze u sezonu bez Jacksona... ako dobro izguraju prva dva mjeseca, vidim ja njih opet u PO. 4. mjesto u najboljem slucaju.

            EDIT: A vidi Knicks-i na 2 poena prisli

            Sent from my Samsung GALAXY S5.

            Comment


            • Čim Lebron odmori počinje pad, klasika.
              sigpic

              Comment


              • Sta oni planiraju sa drugim plejom? Pa da nece Tompson ili Sampert da im budu
                Kako mi srce zaigra kad vidim Rouza na svom klasicnom polaganju
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • Povrijedio im se Felder. On je trebao da bude. Moraju da se krpe sad. Imaju tu Lebrona, neće biti neki problem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hahahaha, cirkus.
                    sigpic

                    Comment


                    • Koliko zakucavanja je do sada imao LBJ? 600?

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        Čim Lebron odmori počinje pad, klasika.
                        Njima je klupa takav smehotres, da je to za plakanje. Andersen, Shumpert, Frye, Dunleavy. Drugog pleja ni nemaju. Morace oni da se pojacaju ili kroz trejd(mada nemaju realno sta da trejduju) ili da potpisu par FA.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moram dupli post. Mislim da ovo dobro pokazuje koliko je danasnji NBA i uopste kosarka u jednom velikom k....

                          sigpic

                          Comment


                          • Hernangomez

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Njima je klupa takav smehotres, da je to za plakanje. Andersen, Shumpert, Frye, Dunleavy. Drugog pleja ni nemaju. Morace oni da se pojacaju ili kroz trejd(mada nemaju realno sta da trejduju) ili da potpisu par FA.
                              Uporedi im klupu sa ovim Niksima ili Voriorsima i vidjećeš da je to zapravo dobra klupa.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa mislim da GSW mozda ima za nijansu bolju klupu, a da je Knicks-i nemaju, to je cinjenica. Sem Jennings-a, ostalo ne moze Evroligu da igra. Ali tako kratke klupe mogu bas problema da naprave. Ne daj Boze da Kyrie propusti neki period na tipa 2 meseca, Cavs-i bi morali dobru kolicinu energije da istrose da bi to nadoknadili, dok bi sa dobrom duzinom klupe, LeBron to sve iznivelisao bez problema(u regularnom delu). O njihovim visokim igracima ne treba trositi reci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X