Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva g6 nas ocekuje.

    3-2

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

    Comment


    • To je to, konačno su ih rešili Jedino ako se sada Durantula ne povampiri

      Steph odigrao majstorski
      Last edited by Lord Aleksoni; 27-05-16, 04:26.

      Comment


      • Bilo je nerealno ocekivati 4-1. Jos GSW nisu rekli posljednju rijec.

        MVP napokon na nivou.

        Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
        Last edited by Rossonero; 27-05-16, 04:27.

        Comment


        • Jedu mi se govna od ovakvog NBA-a.

          Najbolje neka nose suknje od sledeće sezone. Mrš.

          Toronto je promašio SVE što je mogao da promaši. Polaganja, otvorene trojke, sve.
          Last edited by p4p1; 28-05-16, 02:47.

          Comment


          • Koliko raznovrsnije i bolje akcije ima GSW za razliku od Oklahome, druga je stvar što maše otvorene šuteve i Bog zna šta Shaun radi ispod koša. Pola poena iz tranzicije uboli...

            Sent from my LG-H815 using Tapatalk

            Comment


            • Teško ide za sada, OKC ima deset razlike.. Ajde bre GSW pojačajte malo, hoćemo majstoricu..

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Koliko raznovrsnije i bolje akcije ima GSW za razliku od Oklahome, druga je stvar što maše otvorene šuteve i Bog zna šta Shaun radi ispod koša. Pola poena iz tranzicije uboli...

                Sent from my LG-H815 using Tapatalk
                Usrali se. Nema drugog objašnjenja za ovakve promašaje i očajne odluke. Livingston će još na Shaqtinu da završi.

                Nisu realno ni u prošloj utakmici pokazali da bi sledeća u Oklahomi mogla da ima drugačiji ishod od prve dve. Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da im se uključi prekidač u glavi i dobiju ovo.

                Comment


                • Klay jedino ovo još drži u igri nekako, da nije njegovih trojki odavno bi ovi otišli na ubedljivu razliku..
                  Ne mogu da verujem da su napravili onaj rekord u sezoni i da sada jedva se drže protiv Oklahome, daj majku mu preokrećite ovo u drugom poluvremenu..

                  Comment


                  • Najbolja stvar po meni koju OKC radi je što igraju strašnu odbranu u tranziciji, u ovoj seriji su sigurno jedno 20 inače lakih poena u kontri za GSW sprečili. Tu im treba odati priznanje.

                    Preživeo je Golden State ovu drugu četvrtinu i siguran sam da su zadovoljni rezultatom. Sad već imaju čemu da se nadaju. Steph se malo probudio na kraju, ali mora mnogo bolje. Pre svega on mora mnogo više od 7 šuteva da uzme za poluvreme.

                    Comment


                    • Timska odbrana Golden Statea je na nivou, ali ne možeš ti protiv životinja. Bogut se počeo gubiti, bez njega GSW ne može ništa postići u ovoj seriji, pao je baš kada nije trebalo.
                      Green i Ibaka po tri faula, velika muka za Warriorse, em im propada small ball postava, em sada neće moći braniti Donovanovu nisku postavu.

                      Mene samo čudi zašto Kerr vrti iste i slične akcije 5-6 utakmica na istu odbranu koja preuzima sve živo.

                      Comment


                      • Биће ово тесно. У задњем минуту ће се ломити утакмица. Да је дурент мало присебнији опет би се били одлепили на 20 разлике и привели крају. Овако видећемо

                        Comment


                        • Kakva zadnja dva faula svirana Greenu, wow

                          Comment


                          • Ma ti fauli i ovi koraci Ibake od maloprije su samo mali dio predstave sudija apsolutnih slepaca.

                            Sent from my LG-H815 using Tapatalk

                            Comment


                            • Sudije slepci? Sudije donesu tačno oko 95% odluka.
                              Spoiler


                              Ma hoće ih jednostavno, to me i najviše plaši, pošto već vidim kako će to da nestane u finalu. Roberson će šutirati trojke 0/15, Waiters će da se vrati u beskorisno stanje, lopte će se odbijati Cavsima i tako..

                              EDIT: Vidi ga Speights jbt. Iggy spava u odbrani

                              Klay nije normalan, definitivno bi gotovo do sada bilo da nije on poludeo.
                              Last edited by p4p1; 29-05-16, 04:06.

                              Comment


                              • Definitivno Klay ovo održava u životu, 9 njegovih trojki.

                                Comment

                                Working...
                                X