Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opa Horford dva power zakucavanja. Jako udara u oci ovaj svijetli parket, prosto ga ne mogu nikako
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • Odavno nisu ovako lose rasporedili utakmice, sve sto se da pogledati je na istocnoj obali.

      Bass je vrhunski profesionalac. U tom smislu me podseca na Ed Davisa, od takvih igraca znas sta ces dobiti svako vece. Zahvalni igraci, valja imati takve u rotaciji

      Mislim da Knickse definitivno otpisujemo sto se PO-a tice.. ako ih je neko osim Sir Charlesa i upisivao

      Comment


      • Ovo je smesno, covek svaku drugu utakmicu ubaci jednu s pola terena. Vanzemaljac.

        Comment


        • Kalderon gura nikse
          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
          sigpic

          Comment


          • Raptorsi i Cavsi igraju pravu PO utakmicu. LeBron nije izlazio iz igre celo drugo poluvreme, Lowry je imao neki mini predah samo cini mi se. DeRozan igra bolestan. Lowry igra verovatno najbolju utakmicu u sezoni, sam ih drzi u igri

            Comment


            • OKC GSW ce da bude dobra utakmica. Revolveraski obracun, Kari klasika
              Sta ESPN izvodi sa crvenom linijom 3pt?
              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
              sigpic

              Comment


              • Јеботе, Харден имао једно 3-4 добре одбране на Каваију, сигурно...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Kako se brzo okrecu stvari, Curry povredio clanak, kako je izgledalo, cini se da je dobro prosao, posto je odhodao do svlacionice.. a na poluvremenu je Draymond divljao u svlacionici, kazu drao se kao nenormalan. "Ja nisam robot. Ako neces da sutiram, necu sutirati do kraja utakmice", pa kad su mu rekli da se smiri i sedne "Dodji nateraj me da sednem" i sl. Verovatno s nekim od trenera, mozda bas s Kerom

                  edit: Dobro je Steph, vratio se
                  Last edited by p4p1; 28-02-16, 03:11.

                  Comment


                  • Kao kap. Iako sam mislio da oba promasuje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znaci ni 30 skokova vise nije dovoljno da ih pobede, strasno. Izbalansirali su to s prodanim loptama. Kako je Iggy pogodio dva bacanja za izjednacenje.. kao da sutira 90%, a ne 60%.. a jeste cale

                      Comment


                      • Тако је Веитерсе брате мој, преузми ствар у своје руке. Какв Дурент, какав Вестбрук...
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Ne da mu se da izjednaci rekord i to ti je Uopste nije normalno ovo sto on radi, navikli smo se svi, ali ovo uopste nije normalno

                          Comment


                          • Cekao sam Westbrooka over za 190e, sad mogu da zavrse.
                            sigpic

                            Comment


                            • KOJI SAM KURAC UPRAVO VIDEO SAD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije ovaj ljudsko bice

                                Comment

                                Working...
                                X