Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volim da gledam Chicago, brate mili puna hala a ponedeljak uvece i propali Detroit... publika glasna. Mada, mozda su svi i dosli jer znaju da ce da padne guzenje
    http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

    Comment


    • Počeli su da srljaju, dobar tajmaut. Najbolje bi bilo da nabace 30 razlike do poluvremena, pa da se odmore Rose i Deng. Ova sezona je ludilo.
      This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

      Comment


      • Poz ljudi! Prosle sezone sam bio hiperaktivan za vreme plejofa, ali ove sezone eto malo kasnim sa startom...
        Citam sada vase komentare i vidim da se Twolves-i dosta spominju... Navijao sam za njih jos kada je Garnet pocinjao da igra, kada su bili prvi na zapadu, kao i onda kada nisu mogli da predju 20 pobeda po sezoni i nakon par srceparajucih sezona napokon imaju tim koji moze sa svima da igra... Veoma sam srecan zbog toga jer me je malo i sramota bilo prosle sezone da se javno izjasnjavam da navijam za njih... No, posto malo kasnim veceras, ubacujem se tek na drugo poluvreme...
        Trebao bi mi link za Minesotu, pa ako ga neko ima i nije mu tesko da ga opet postavi, hvala unapred

        Comment


        • Originally posted by Popaj View Post
          Volim da gledam Chicago, brate mili puna hala a ponedeljak uvece i propali Detroit... publika glasna. Mada, mozda su svi i dosli jer znaju da ce da padne guzenje
          Ma jok, prepuna je hala svaku tekmu... Za mene je svaka utakmica u UC-u i Staples-u spektakl, kad vidis punu halu, onako publika u mraku, milina Bozija.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Myxx, dobrodosao na forum


            League Pass ti je besplatan jos veceras, Uki daj coveku link
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • lol, i prosle sezone sam poceo da gledam poslednjeg dana besplatog ligpesa...

              Comment


              • pocelo drugo... ide li link?

                Comment


                • Originally posted by myxx View Post
                  lol, i prosle sezone sam poceo da gledam poslednjeg dana besplatog ligpesa...
                  uzivaj dok mozes

                  www.nba.tv
                  http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                  Comment


                  • Originally posted by myxx View Post
                    Poz ljudi! Prosle sezone sam bio hiperaktivan za vreme plejofa, ali ove sezone eto malo kasnim sa startom...
                    Citam sada vase komentare i vidim da se Twolves-i dosta spominju... Navijao sam za njih jos kada je Garnet pocinjao da igra, kada su bili prvi na zapadu, kao i onda kada nisu mogli da predju 20 pobeda po sezoni i nakon par srceparajucih sezona napokon imaju tim koji moze sa svima da igra... Veoma sam srecan zbog toga jer me je malo i sramota bilo prosle sezone da se javno izjasnjavam da navijam za njih... No, posto malo kasnim veceras, ubacujem se tek na drugo poluvreme...
                    Trebao bi mi link za Minesotu, pa ako ga neko ima i nije mu tesko da ga opet postavi, hvala unapred
                    Добродошао. Као што каже Ти-Мек Лига Пас је бесплатан још вечерас. Само се региструј и гледај коју год утакмицу хоћеш.

                    https://ilp.nba.com/nbalp/secure/registerform

                    Или ево ти обични стрим, колико видим добар је:

                    http://www.lshunter.tv/index.php?opt...pup&Itemid=327
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • U AA Center-u je kapacitet 19,2k a prosecno dolaze preko 20k ljudi.

                      Comment


                      • Strimovi

                        http://www.firstrow.tv/sport/basketball.html
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • I dalje sljaka league pass, tako da ne znam sto trazite neke druge strimove.

                          Comment


                          • Kako su usrali ovaj kraj, nevera. I kako stavljate te emotikone, konkretno fesjpalm?
                            This is the second most exciting indoor sport, and the other one shouldn't have spectators. ~Dick Vertleib

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ma jok, prepuna je hala svaku tekmu... Za mene je svaka utakmica u UC-u i Staples-u spektakl, kad vidis punu halu, onako publika u mraku, milina Bozija.
                              Jes vala vi imate bolju publiku, ali kod nas ide bolja muzika dok smo u napadu
                              http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

                              Comment


                              • Ovi pogadjaju preko ruke, a cim Rose postane pasivan u napadu, mi napad nemamo. Daj bre otresite ih za 20 minuta pa odmarajte, a ne da se drkamo do samog kraja.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X