Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klipersi vode 14 razlike protiv Bruklina, pre pocetak 4/4. Prosecna utakmica, cak i malo dosadna po mom ukusu...

    Najbolji kod Klipersi JJ Redick, 21 poen, trojke 4/5. Kris Pol slab sut danas ali razigrao ekipu samo tako, 12 asistencija.

    Kod Bruklina nema ko da se izdvoji, evo da uzmemo Tadeusa Janga koji ima 14 poena pred pocetak zadnje cetvrtine

    Rutinska pobeda Klipersa sve u svemu...

    SK bas promasio ove nedelje sa prenosom

    Comment


    • nistsa nije gotovo u nba dok se ne zavrsi


      evo ih na -4

      Comment


      • I ode zavrsnica u q ako Doc ne izvede Jordana iz igre...

        Sent from my LG-H815 using Tapatalk

        Comment


        • Bucksi sve bolje i bolje deluju i odlicno su poceli protiv GSW-a. Bas ce cudo biti ako im PO izmakne.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Vintage Kobe alert. Nisam bio siguran da ce moci da se pomiri s cinjenicom da vise ne moze da radi iste stvari, ali vec nekoliko za redom igra kako bi i trebalo. A i sam kaze da su mu noge u mnogo boljem stanju.. svakako kljucna stvar

            Comment


            • Predomisliće se do kraja sezone

              Comment


              • Ja ne pamtim da se neko nekad ovako usrao sto igra NBA kosarku, kao Marcelinho. Covek kao da je zaboravio sve sto je znao.. ubedjen sam da on i sam misli da nije dovoljno dobar za NBA. I jos pricamo o veteranu. A ovo sto on prikazuje je neki ABA nivo, ako i to. Ne znam da li je dve ispravne odluke doneo za sve ovo vreme

                Comment


                • Jel gotova serija? Ili ce Curry da ubaci u petu
                  "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                  Legends never die. Mamba will be back!
                  sigpic
                  HOUSE ALL NIGHT LONG

                  Comment


                  • To bi trebalo da bude to, prekida se serija Warriorsa veceras. Mislim da je generalno to dobra stvar za njih, pasce im kamen sa srca. Ne mislim da ce ih uopte potresti poraz, naprotiv mislim da ce osetiti olaksanje. Oni bas ne lice na sebe vec neko vreme i pored pobeda.. koliko god pricali da se ne obaziru na sve to, ocigledno je bas veliko opterecenje

                    Comment


                    • Ljudi, dajte link, ovo se mora ispratiti.
                      Ako moze onaj od sinoc, streamtv, tako nesto, odlican je.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eo ti youtube

                        Eo i streamup, ako na njega mislis.
                        Last edited by p4p1; 13-12-15, 03:39.

                        Comment


                        • Trude se GSW, bas se vidi da im je stalo, kao da je finale.
                          Samo se plasim da ne izgube motivaciju nakon prvog poraza pa u narednih 10 meceva, dozive 3-4 poraza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Greg Monroe igra ludacku utakmicu. Sjajno igraju Bucksi, ima tu crnih minuta, ali tesko da moze bez toga kada igras protiv GSW. Umorni su Dubsi, nema ni trojki, Klay rovit.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Morao je doći nekad kraj seriji, ali od svih timova Milvoki

                              Comment


                              • Bravo za Waukee, nadam se da ovo moze da im bude prekretnica u sezoni

                                A eto, igrom slucaju su bas Bucksi zaustavili i najveci niz u istoriji, 33 pobede Lakersa
                                Last edited by p4p1; 13-12-15, 03:47.

                                Comment

                                Working...
                                X