Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo ni Sixersi ne mogu prosuti. Najgori tim u ligi smo

    Comment


    • Hahaha. Ma nije mi zao Nek su prekinuli ovu crnu seriju

      Kobijev srednjoskolski dres iz Phile penzionisan veceras ponovo wuhu
      Last edited by quard1aN; 02-12-15, 02:37.
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • Ovo ce nam verovatno biti najbolja sekvenca cele sezone. Munjevita 12:0 serija, verovatno i 13, ceka se bacanje zbog tehnicke Zidica. Bas me zanima za koje vreme je napravljena.
        Eo ga, 13:0 za 1:20.

        Clarkson je vec sad postao takav steal drafta.. cak i da D'Angelo bude bust (a o tome se moze diskutovati tek za min. 3 godine), nece biti toliko strasno

        Wow, po prvi put ove sezone sam stekao utisak da neko trenira ovaj tim. Sa izuzetkom prvih par napada, cak su igrali dobru odbranu, s odlicnim rotacijama, niko se nije pogubio.. za nekoliko poena koje su dali se ne moze nista ni prigovoriti, kad Wall ubrza malo ko to moze da isprati. Nema sanse da ovako bude i do kraja, bice super ako ostanu ovako disciplinovani do poluvremena, i to ce ice tesko.
        Last edited by p4p1; 03-12-15, 00:36.

        Comment


        • AAAAAAAAAAAAAAAAAAASJDKWQDJW, JEBEM TI SUNCE! Nisam mislio da cu docekati opet ovo da vidim. Kobe in the clutch Da ne poverujes da je ovo isti tim od sinoc. Isto verovatno vazi i za Wizardse. Wall ih drzao u igri sve vreme, na kraju sve zasrao. Ladno cemo ih dobiti.

          Btw Curry da prestane da se drogira. Da su deca, niko ne bi hteo da se igra s njim.

          Comment


          • Papi, dobismo Wizardse

            Važno da je Wall prešao preko 20 a posle briga me šta je radio
            Last edited by Lord Aleksoni; 03-12-15, 02:31.

            Comment




            • Ma ok!
              28 od 33 GSW-a u 3/4.
              72% za tri.
              77% iz igre.

              Svih 40:

              Spoiler


              A Brajant... vintage mamba

              Spoiler
              Last edited by Arnel.S; 03-12-15, 02:38.
              sigpic

              Comment


              • Kariju u Sarlotu skandiraju, a Kobiju u DC-u Kakvo ce biti ludilo do kraja sezone na LAL utakmicama

                Drago mi je sto Mirza ima fine minute u Finiksu. 18 poena, fino fino. A ovaj Okafor iz File je takvo smece. Bas sam gledao ovaj snimak tuce. 18 godina, treba ga nauciti kulturi
                Last edited by quard1aN; 03-12-15, 03:18.
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • U gradskom derbiju Knikcsi urnisaju Netse, +27 na pola 2/4.

                  Porzingis vec ima 10 poena, i 5 skokova. Afflalo takodje na 10 poena, dok Melo ima 9. Trojke sutiraju 7/13, ukupan FG im je 55%, mada Netsi igraju ocajnu odbranu...

                  Comment


                  • Ovo nije realno sta radi Stef Kari, on ce biti najbolji ikad ako ovako produzi

                    Comment


                    • Napokon imam priliku da gledam Stefa. Nije ovo nesto u redu, vara nekako, dal je sklopio neki pakt sa djavolom ili je nesto drugo, ali je nesto 100% previse on samouvereno baca te lopet u stilu samo da ode u vis, u padu ce proci vec kroz kos.
                      Cak mi deluje da lose igraju a opet ce da otresu ovaj Toronto koji je kao nesto konkurentan
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ovo je bolesno stvarno... Lik da krene u kontru sam bolje da sutira za 3 nego da polozi, ima procentualno vecu sansu da poentira
                        Lowry isto doveo sut na sjajan nivo

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Gledaš NBA subotom i onda ugledaš brata Drogbaru u Torontu...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ali fascinantno je sa kakvom lakocom to radi, izgleda kao najlakse nesto na svetu... predje pola, on zna da ce da opali, protivnik zna da ce da opali tricu, a nikako ga ne mogu cuvati... ima brzi izbacaj od metka

                            EDIT: Danas i njegov brat raspolozen, kakva je ovo milina gledati, ne postoji nesto lepse od ovoga u kosarci
                            Last edited by Ser Gagi; 05-12-15, 23:06.

                            Comment


                            • Lowry na dobrom putu da postane superstar, ima sve otkako je ljetos nabacio mišiće.

                              Comment


                              • Steta sto nema Valanciunasa, tako bi i mozda imali vece sanse, ovako imaju samo dok su rezervisti na parketu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X