Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NEMOJ STEPH, NEMOJ TO

    NISU ZDRAVI!!!

    Comment


    • Sa kakvom lakocom igra, kakve clutch suteve uzima bez imalo straha, u ranoj fazi napada samo se doblizi i oplete 3ku

      Comment


      • Originally posted by velimirknin View Post
        Jel možda neko probao da gleda NBA prko bet365 sajta?
        Kao treba da se napravi nalog, uplati se neki minimalni depozit i gledas legalno koju god hoces utakmicu.
        Какве ово има везе са овом темом? Читајте само наслове тема људи, није ваљда то толико тешко.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Ne zakljucavajte temu za uzivo komentarisanje utakmica ako ne mozete da se sjetite da je otkljucate...
          Inace sjajna utakmica Bullsa i OKC-a i predobar duel Butlera i Duranta. Vrijedi odgledati.
          I Rose kida.
          EDIT: Rose iskidao do kraja.

          EDIT2: Nece Joerger da se zajebe i igrace Marc protiv Blazersa veceras. Mora da ima fleshbackove od plej ofa kad je McCollum gazio.

          EDIT3: Vazda li Courtney Lee ubija protiv Blazersa. A mrs poseru. I Udrih, i njemu sve najgore takodje.
          Zato na drugoj strani Leonard i CJ ubijaju protiv Grizzliesa.

          Z-Bo bossing
          Last edited by Reise; 06-11-15, 04:48.
          sigpic

          Comment


          • Koliko smo losi Osecam se vrlo neprijatno kad pocnem da razmisljam s kakvim skorom mozemo na kraju zavrsiti. Kobe tesko da ce se izboriti protiv svog ega i prihvatiti da ima 37. Izgleda kao da je zaboravio da igra kosarku, to nisu uopste mali promasaji.. bas je izgubio na odskoku, samo jos da prihvati te neke cinjenice. Byron samo za ovaj tranzicioni period.. a i za to je los. Jedina svetla tacka je Randle, koji ce definitivno biti zver. Mislio sam da moze postati nesto Z-Bo ranga, ali ima potencijal i za vise.

            Razigracemo i Johnsona hohohoho

            Comment


            • Igrao sam Bryanta vise, nesto me povuklo. Vidis kako fino Kobe odgovara na kritike.
              sigpic

              Comment


              • Kakva eksplozija Brona na startu trece
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Orlando nastavlja da dobija kad ne igraju Vucevic ili Harris.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako je izleteo Dipo kod zadnjeg promasaja Raptorsa, jedva ga i za clear path stigose.
                    Steta, uz malo srece bi imali pozitivan skor sad.

                    Inace je i Brooklyn jako tuzan, mozda tuzniji i od nas
                    Koja je granica na Kobishu bila?

                    Comment


                    • Stvarno i Orlando da pogleda sreca, sve utakmice su na kraj gubili.

                      18.5, izgleda da nece stici, al taj tiket mi nista ne znaci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Taman da se ne sekiras, prebaciti to nece.

                        Kakvo klizanje po terenu.. ostalo pola hokejaskog izgleda. Koliko nesposobnosti na obe strane. Smh.

                        Boston naduva Wizardse.

                        Comment


                        • AD se budi, bukvalno sam igra.
                          sigpic

                          Comment


                          • I vreme mu je, ali sta napraviti od onakvih Pelicansa. Da Gordon i Holiday nisu unisteni povredama, pa i da se napravi nesto.. ovako ce verovatno stopama CP3-a

                            Ako Lakersi izgube ovo, mora se dodeliti neki orden, trofej, nesto posle utakmice. Simbolicno, ne mora vise. Dok kucam ovima sviraju 5 sekundi. Sta ja gledam jbt.

                            Comment


                            • Netsi su sebe zacementirali kao top5 najgorih timova lige jos dosta godina. Jos njihov pik prve runde ide Bostonu, oni slave svaki njihov poraz.
                              sigpic

                              Comment


                              • Korver je na dobrom putu da ne promasi nijedan sut u zivotu vise.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X