Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To!

    Evo mi sto veceras komentarisemo ovdje, da nas stave u ekipu s Jamesom borili bismo se momacki

    Pozz drustvo.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Zašto Steph morao onako da šutira, nemoguća pozicija skoro, jbg

      Koliko je ovo LBJu značilo, poludeo po završetku meča
      Last edited by Lord Aleksoni; 08-06-15, 04:20.

      Comment


      • Dobra tekma skroz nisam se pokajao što sam ostao budan celu noc
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Ser Aleksa View Post
          Zašto Szeph morao onako da šutira, nemoguća pozicija skoro, jbg
          Njemu je to normalna pozicija. Zasluzili su ovo Cavsi...
          sigpic

          Comment


          • TAKO BRE !!!

            Comment


            • Gang jel ti se smilovala žena po pitanju večere

              Mora Steph mnogo bolje u nastavku serije, ali i ovakav je bio solidan, samo bzv šutirao sad na kraju

              Comment


              • Jedva batice jedva
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Zestoko krenuo Klivlend

                  Comment


                  • Ako ovaj namesti ruku, biće teško GSu

                    Comment


                    • Koliko ih nece sut

                      Comment


                      • Zato sto Klivlend igra bolesnu odbranu... Potpuno su zatvorili Curry-a i Thompson-a.

                        Comment


                        • Mogu da igraju i Cacak ako hoce, ovo vec nema veze s tim. JR uzima 3x teze suteve i vise ih pogadja. Barnes ne moze nista otvoreno da pogodi. Greena vec duze vreme napustio sut s distance, Curry i Thompson mogu da pogode bilo koji sut, protiv toga ne postoji odbrana. Jednostavno ne ide.

                          Comment


                          • Znaci mogli su tokom sezone i plejofa da pogode sut protiv bilo koje odbrane, ali kad protiv Klivlenda ne mogu - to je onda neka visa sila? Do sad sam slusao price o sudijama kako stite Lebrona i ekipu, sad je zastitnik i Bog, ili ko vec

                            Comment


                            • Ti ako mislis da ove suteve sto promasuje Curry ne moze da pogodi i nije do sada pogadjao - onda ga nisi gledao dovoljno. Ne znam kakve veze ime Bog s ovim sto ja pricam? Ovde se ocigledno radi o pritisku zbog finala, sa mentalnog aspekta dolaze problemi. Ne dolaze sigurno od Matthew fucking Dellavadove.

                              Comment


                              • GSW nula, mogu biti prezadovoljni rezultatom s obzorom kako su igrali... Niko ali bas niko osim Igija ne igra, eto Livingston je odradio nekoliko dobrih minuta i to je to.

                                Sto rece Srdjan, definitvno se nesto desilo Stephu nakon onog pada protiv Rocketsa, sutevi jednostavno ne ulaze, a ni on nije nesto pretjerano ppuzdan i siguran u sebe cini se. Gledam ove isjecke i odbrana Dellanedove je daleko od idealne, digli su ga posle prosle utakmice da je zatvorio Currya, a Steph 'sepa' vec mjesec dana... Cudno mi je to...

                                Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X