Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, ovo na kraj poluvremena... 2 poluvrijeme ce biti bolje za njega valjda. Znam to, jer ih uglavnom mnogo bolje igra od prvih poluvremena. Blazersi 16/50 sut iz igre, smijesno.
    sigpic

    Comment


    • Jbt, vidji Lillarda, sam na sutu za 3 i nece da se podigne coek. Ne vjerujem. Batum malo plejmekera igra na pocetak 3/4, ne izgleda lose, ali ova razlika je ogromna...
      sigpic

      Comment


      • Mnogo Wes fali. A Memphis moze lako da bude dark horse ove godine.

        Comment


        • Neka odvedu Lillarda na neku terapiju odma, ovo je najjadnije izdanje od njega u tri godine. Nije mi do toga nesto sad, nego ovaj Udrih posrani, prvo one jumpere u letu ispogadjao u 1/2, sad ovi prodori... Izludjeh.
          sigpic

          Comment


          • Neka LMA opali 50 suteva, niko ne bi trebao da se buni. Prepali se svi, Lillard i McCollum izgoreli skroz. Kad ti je Leonard treci najbolji igrac, nemas sta ti tu da trazis.

            A nece Udrih odigrat ovako vise kunem ti se, sto je previse, previse je. Ocigledno da Portland nije odradio domaci na njega, drugacija ce biti druga utakmica. Ne moze me niko ubijedit da je Portland ovoliko losiji od Grizzliesa, cak i sa ovim povredama...
            Last edited by Reise; 20-04-15, 03:36.
            sigpic

            Comment


            • Spurs-ima bas nista ne ide. Ako prezive ove Clippers-e, uzece titulu opet. Nikako im oni ne odgovaraju.

              Evo serije 10-0.
              Last edited by colke995; 20-04-15, 04:25.
              sigpic

              Comment


              • Не знам зашто ми је овај Редик посебно одвратан играч. Али изгледа ми као да је створен за Партизан, душу дао. Шта знам, треба пробати...
                Last edited by Урош94; 20-04-15, 04:41.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Ja ga ne mirisem, kao ni celu ekipu Clippers-a. Jedini mi gotivan tu igrac CP3.
                  sigpic

                  Comment


                  • Иста прича скроз. И Дока што готивим и то је то.

                    Што се тиче ове серије, ценим да Спарси завршавају причу у 6 текми максимум. Немају ови знање да би за више од две победе.

                    П.С. Треба да смање ово да се игра у 3 добијене, превише је 4.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Dobro, Doc standardna prica, top 5 trenera u ligi komotno, da nije njega, LAC bi bio jad i beda. Nego sam kontao igrace samo.

                      Sta znam, ja mislim da ovo ide u 7. Mislim da bi Spurs-i komotno lakse izasli sa Grizzlies-ima nego sa ovima. Kazem, moje misljenje je da ako prodju sad, idu do finala komotno. PArker i Green moraju da dignu nivo igre, bas se raspadaju.
                      Last edited by colke995; 20-04-15, 05:00.
                      sigpic

                      Comment


                      • [VINE]eaB9zePvMH5[/VINE]

                        Ајде бре Попе дај трећи тим, готова је текма давно.
                        Last edited by Урош94; 20-04-15, 06:24.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Ponosan sam
                          sigpic

                          Comment


                          • Irving kakav je ovo poenter-plej-igrac. Neverovatno.

                            Comment


                            • Bije Boston ovo, kakav LeBron kakve pm

                              Comment


                              • LaMonster!!!

                                Blazersi lagano usli u mec, bez ikakve zurbe. Jedino Lillard pozurio sa jednim sutem, ali to mora on da isproba. Crabbe izgleda mnogo dobro, zato sto u odbrani nema mnogo tezak posao protiv Allena i Lee-ja. Gasol totalno van utakmice, Lopez radi dobar posao. Z-Bo isto. Jos Udriha da prezive.

                                Odlicna odbrana Blazersa, Grizzliesi nista lako ne dobijaju. Razlog za to je dobra igra Lopeza, za razliku od prve utakmice ovu je otvorio na najbolji moguci nacin sto se odbrane tice.

                                Udrih izvrnuo zglob, jedini nacin da se on zaustavi izgleda.
                                Last edited by Reise; 23-04-15, 01:54.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X