Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja gledam samo da mi prodje vreme do Memphisa i Blazersa.
    sigpic

    Comment


    • Ali, koliko je to ocajna fransiza, em sto imaju dva najgora ugovora u ligi, em nemaju pikove narednih 5 godina i jos na sve to ne znaju ni da li ce ih Rus prodavati ili ne (nije da se bunim btw, Boston ima njihovog pika sledece godine).
      sigpic

      Comment


      • Kako ih je Pierce castio sa par lijepih rijeci prije neki dan, posebno Derona.
        Uopste mi ih nije zao sto ce Atlanta da ih pocisti.
        sigpic

        Comment


        • dobar kajri

          Comment


          • Kakve su zivotinje Horford i Millsap... Teague dobio cetvrtu, malo i Schroder da se gleda sad.
            sigpic

            Comment


            • Atlanta bukvalno svaki napad odigra akciju. Koliko disciplinovan tim, nerealno. Schroder ima malo sporiji izbacaj kod suta, ali dovoljno da moras da ga respektujes. Kompletna je Atlanta, finale konferencije im ne gine.

              Horford povrijedio mali prst izgleda, nadam se da nije nista ozbiljno.
              Last edited by Reise; 20-04-15, 00:29.
              sigpic

              Comment


              • hvala sokeru na granicu 10.5 na korvera

                Comment


                • Njima je najgori scenario u napadu Horfordov sut iz pick & popa, a Brooklyn bi taj sut uzeo u svakom posedu da moze.
                  sigpic

                  Comment


                  • Vidji Korvera koliko siluje... I opet Netsi da se primaknu na neku malu razliku posle ovih promasaja.

                    Haha, morao je i Korver da proradi posle onih silnih promasaja.
                    Last edited by Reise; 20-04-15, 00:50.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mnogo je opasan Joe Johnson. Jedan od mojih omiljenih igraca, nikad mi nece dosaditi da ga gledam.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta se desilo sad, puko mi stream ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Deron pokusao nemoguc sut...
                          Daj Blazerse
                          sigpic

                          Comment


                          • Bice ovo brutalna serija. Bas se tesko daju kosevi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Playoff LMA madafaka. Vec 6 poena, plus u odbrani zaustavio Z-Boa nekoliko puta i Lee nije moga preko njega da pogodi.

                              Ma jebo bog ovog Udriha.

                              Pa mora li bas sve Udrih da pogodi... Bjezi jbt.

                              Lillard se raspada, samo LMA i Kaman rade nesto... Ej, Kaman... Ocaj.
                              Last edited by Reise; 20-04-15, 02:14.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kad god odigram ovog Lillard-a, on kurac ne moze da ubode. Onaj zicer je bas bio tuga.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X