Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Pa u tome i jeste stvar.Ja nikog ne prozivam osim Džejmsa.Ni Boša, ni Vejda ne zezam a igraju za isti tim kao Džejms a Vejd nije ništa lošiji i nekoliko godina već nosi Majami.Hauvard je još jači od Džejmsa pa ga baš gotivim.Ima dosta igrača koji su po nečemu slični pa su mi ok.Poenta svega toga je u tome što nenormalno mnogo pravi korake i to je sramota.Zamisli da sad za neku legendu saznaš da je tokom cele karijere radio nešto nepravilno a da toga nije ni bio svestan i da mu nisu sudili.Bolje je za Džejmsa da odmah shvati gde je greška.Dajte, ljudi, ovo je najprofesionalnija košarkaška liga na svetu.Aj neću više o tome, kasno je a i nije tema za to.
    Covece jel ti ocekujes da ce Lebron da cita ove tvoje gluposti i da ''popravi svoje greske''? Bilo je ovakvih kao sto si ti ovde i previse, veruj mi nisi jedini ;)

    Comment


    • Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Bolje je za Džejmsa da odmah shvati gde je greška.Dajte, ljudi, ovo je najprofesionalnija košarkaška liga na svetu.Aj neću više o tome, kasno je a i nije tema za to.
      Ček, ček druže. Kako to misliš "nije tema za to"? Prvo pljuješ celu noć, a onda "nije tema za to". 'Aj sada lepo izbriši sve postove koje si napisao o Lebron-u jer se isti ponavljaju i jako smaraju.
      I kako to misliš da je "za James-a bolje da shvati to odmah"? Pa nije on počeo da igra košarku juče!

      LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
      sigpic
      RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
      - 4xMVP -

      Comment


      • Originally posted by Ammare View Post
        stvarno je žalosno kakvih igrača ima u NBA,,, kad vidim ove ekipe iz NY dođe mi da plačem. Ukupno 5 košarkaša imaju i 20 amatera
        Bas je Givony pricao o tome pre pocetka sezone, neki lik koji je cini mi se bio otpusten u poslednjoj ekipi Belgije je dobio posao u da l' Nets-ima ili tako nekoj ekipi, slagacu vas i polemisao je o cinjenici koliko losih igraca ustvari ima u NBA-u.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Drugari,mislim da je bolje da se vratimo na uzivo komentarisanje utakmica

          Vidim niko ne pise da je JL the treci bio najbolji strelac Bullsa

          Comment


          • dobro je smorili ste ga Lebron ovo Lebron ono...jednostavno napisite kad napravi neku glupost,ili neki dobar potez....

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Drugari,mislim da je bolje da se vratimo na uzivo komentarisanje utakmica

              Vidim niko ne pise da je JL the treci bio najbolji strelac Bullsa

              My man Luke!



              Btw, strasno je kako neki dodju ovde i troluju, a kad ja trazim kao budala teme da pricamo tokom dana, niko se ne javlja ili eventualno napise 5 reci. Ova tema ovde ne da nije glavna, nego je obicna sprdnja tema da se malo zezamo dok pratimo tekme. Regular season i Week teme su pravo ogledalo stanja na ovom podforumu, a to je jedna velika 0 izuzev par ljudi. Mislite o tome.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Westbruk eksplodirao u poslednjem minutu trece cetvrtine.Prvo ubacio sut sa poludistance, pa asistirao Ibaki.Tako netipicno za njega.


                Edit:Muhamed igra utakmicu sezone.xD
                Last edited by Ricma; 08-01-12, 02:48.

                Comment


                • istina, ali većina nas, bar ja, tokom dana nikako ne sjedam za comp, tako ovako navečer volim baciti koju pametnu....

                  btw OKL-HOUSTON je kako vidim najzanimljivija utakmica večeri... tako da bi to bilo lijepo pratiti

                  Comment


                  • Originally posted by Ammare View Post
                    istina, ali većina nas, bar ja, tokom dana nikako ne sjedam za comp, tako ovako navečer volim baciti koju pametnu....

                    btw OKL-HOUSTON je kako vidim najzanimljivija utakmica večeri... tako da bi to bilo lijepo pratiti

                    Ma nemoj se Ammare ti osetiti prozvanim uopste, znas i sam koliko volim kad se pojavis na forumu, kad god to bilo. ;)
                    Pricam o ovima koji dodju ovde da provociraju i pametuju, posebno kad nekome ne ide. Alo bre ljudi, pa Bulls-i ove nedelje igrali 5 utakmica, naredne igraju 5 u 6 dana, pa ja ne mogu da idem na fakultet svaki dan na 2 sata, a kamoli da odigras toliko meceva u toliko dana, logicno je da dodje do zamora materijala, ljudi su to. Pricao sam i o problemu rasporeda, isto se niko nije javio da prokomentarise. Lepo je rekao DeRozan, ja se verovatno u ocima mnogih ponasam jadno, al' ako ce neko ovo bolje da vodi neka izvoli, molim lepo.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Dobro je sto je Bozic, inace ne bi ima nista da jedem. Jedina dobra stvar veceras.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        Ma nemoj se Ammare ti osetiti prozvanim uopste, znas i sam koliko volim kad se pojavis na forumu, kad god to bilo. ;)
                        Pricam o ovima koji dodju ovde da provociraju i pametuju, posebno kad nekome ne ide. Alo bre ljudi, pa Bulls-i ove nedelje igrali 5 utakmica, naredne igraju 5 u 6 dana, pa ja ne mogu da idem na fakultet svaki dan na 2 sata, a kamoli da odigras toliko meceva u toliko dana, logicno je da dodje do zamora materijala, ljudi su to. Pricao sam i o problemu rasporeda, isto se niko nije javio da prokomentarise. Lepo je rekao DeRozan, ja se verovatno u ocima mnogih ponasam jadno, al' ako ce neko ovo bolje da vodi neka izvoli, molim lepo.
                        a ko je to provocirao?

                        Inace odlican mec igraju OKC-HOU.....

                        Comment


                        • Originally posted by Branislav View Post
                          Ček, ček druže. Kako to misliš "nije tema za to"? Prvo pljuješ celu noć, a onda "nije tema za to". 'Aj sada lepo izbriši sve postove koje si napisao o Lebron-u jer se isti ponavljaju i jako smaraju.
                          I kako to misliš da je "za James-a bolje da shvati to odmah"? Pa nije on počeo da igra košarku juče!
                          Moram da te dopunim.
                          Ono sto Lebron igra NIJE kosarka, ma kako se bilo ko trudio da se zove kosarkom.
                          Lebron je "kloniran" igrac koji se pomera kao lutka marioneta, a sve zarad sto vece zarade vlasnika NBA lige.
                          I to nije nista novo, jer nece ligi donositi profit Goran Dragic ili Nikola Pekovic,koji su tu da samo popune broj i daju iluziju takmicenja, vec Lebron, Wade, Garnet,Karmelo......
                          Isto kao sto je svojevremeno i velikom Majklu tolerisano stosta, da bi se liga uzdigla posle pretnji finansijskim slomom silaskom sa scene velikog duela Lejkersi sa Magicom - Boston sa Birdom.
                          Ja i dalje volim da gledam NBA ligu, ali ne zivim u zabludi da je to takmicenje u kojem su polazne pozicije svih takmicara iste.

                          Comment


                          • @kosta
                            Naravno da nisu iste. To niko i ne spori. Ali kada neko proziva Rose-a što je zakazao jednu tekmu zbog umora ili mi tupi o tome kako Lebron pravi korake koji mu se ne sviraju onda je to u najmanju ruku zajebavanje. Šta smo mi ovde budale pa to ne znamo i treba neko da nas uči. Ovde se komentarišu utakmice, a ne podjebavaju se superstar-ovi koji nose svoje timove i celu NBA ligu.

                            BTW., Lebron 32/7/9
                            Last edited by Branislav; 08-01-12, 03:04.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • al ovaj Scola ne može zakucati nema šanse, ali je zato majstor kakvog nema... svaka mu čast

                              Comment


                              • Kakvo je kucanje imao veliki Vinsanity, premotajte Dallas na nekih 1:00:32 otprilike, kucanje je na 3 minuta pre kraja poluvremena!
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X