Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Od Lipovija tesko. Nikad u zivotu necu da prezalim sto Bosh pune 4 godine ne igra ono sto treba, zbog ekipe. On je rodjena 25-10 masinerija sa kikicama, a ne suter za 3 poena.

    Ovo sam bas pricao skoro sa ortakom, povukao se momak i bukvalno ceka lopte koje mu Lebron ostavi, izgubio je killer instinct, jbga ipak nije lako izgubiti status superstara ekipe.

    Lebronu stvarno svaka cast, jedan sam od onih koji ga ne gotivi preterano, ali iskidao je ove godine u PO. Bukvalno sam igra covek uz neku sitnu pomoc Bosha, Lewisa i Allena. I uopste mi ga nije zao, imao je vrhunsku ekipu ovih godina osvojili su 2 prstena,i verovatno ce jos koji

    Jedino mi je zao sto ih trenira onaj pacenik, mislim pametan je lik, dugo je u NBA ali kad mu cujem glas verujem da oni izgube svu motivaciju i veru da mogu da pobede. Deluje mi kao neki streber iz americkih filmova koji pokusava da bude neki faktor a ni sam u sebe ne veruje
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by quard1aN View Post
      Hoce Kobe nastupiti ?
      Neće igrati jbg

      Najverovatnije nece ni James,Chris Paul i Melo...
      Last edited by bjelaksson[YNWA]; 16-06-14, 02:42.

      Comment


      • Parkeru bajo stani
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          Ovo sam bas pricao skoro sa ortakom, povukao se momak i bukvalno ceka lopte koje mu Lebron ostavi, izgubio je killer instinct, jbga ipak nije lako izgubiti status superstara ekipe.
          jel to vredno 2 prstena ?

          Comment


          • Originally posted by nikola_bg View Post
            jel to vredno 2 prstena ?
            Mislim da jeste a i fino se druzi sa kolegama u timu, lepo zivotno iskustvo
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Ja bih licno voleo da on dodje u Boston i da krene da igra onako kako treba. Da pojaca odbranu, smanji suteve spolja i krene sa igrom kao sto je radio u Torontu. Da je igrao svoju igru ove 4 godine, ne smem da zamislim koja bi to zivotinja bila.
              sigpic

              Comment


              • Brate mili.. sta je ovo.. vanzemaljci

                GASITE NBA! Dajte im dve titule za ovo finale.. koliko cu da smaram ljude godinama o ovom finalu
                Last edited by p4p1; 16-06-14, 02:57.

                Comment


                • PATTY MILLS aaaaaaaaaaa ju
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Patty-a boli kurac Kakva sprdnja od odbrane. 4 poena za celo poluvreme.
                    sigpic

                    Comment


                    • Pop doveo kosarku do savrsenstva.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • BAAAAAAAAAANG MILLS hahahah koja bol u kurcu kod igraca Majamija sada, predali su se i oni jbg

                        Comment


                        • Pop - BOGOTAC

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Moci cu da se kurcim pred unucima da sam gledao Popove Spurse
                            sigpic

                            Comment


                            • MILLS
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Jebanje. Pustos.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X