Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kawhi mora biti MVP bre!

    Chalmers izgleda skroz ispao iz rotacije.

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Leonard, Parker i Green ce ciniti okosnicu Spurs-a narednih godina. Zanima me koju ce zivotinju Pop da izvuce sa 30. pozicije na draftu kao zamenu za Timmy-a.
      Nikola Jokic

      Comment


      • Napravice trejd sa Denverom za Jo-a
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Napravice trejd za Jo-a
          Ali realno je da su Jokic i Bogdanovic savrseni Evropljani za Popa. Mada bi on i od Lipovija napravio MVP-a finala

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Mada bi on i od Lipovija napravio MVP-a finala
            Jeste Pop car, ali nije baš mađioničar.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • Ja se nadam samo da Pop ne planira penziju u skoroj buducnosti.. neka dovodi koga hoce, k'o da je coveku bitno

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ali realno je da su Jokic i Bogdanovic savrseni Evropljani za Popa. Mada bi on i od Lipovija napravio MVP-a finala
                Od Lipovija tesko. Nikad u zivotu necu da prezalim sto Bosh pune 4 godine ne igra ono sto treba, zbog ekipe. On je rodjena 25-10 masinerija sa kikicama, a ne suter za 3 poena.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ja se nadam samo da Pop ne planira penziju u skoroj buducnosti.. neka dovodi koga hoce, k'o da je coveku bitno
                  Mislim da kad se on oprost, nakon toga SAS će da tavori pri dnu lige ili će biti u borbi za plejof.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/FE9...wgZtrrhwSE8yjf

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ja se nadam samo da Pop ne planira penziju u skoroj buducnosti.. neka dovodi koga hoce, k'o da je coveku bitno
                      Bolesno kakav posao covek radi...ali treba pohvaliti i ostatak strucnog staba.
                      Ne znam da li se ljudi secaju kakav je Kawhi kamenjar bio na koledzu, a vec vidim da za 2 godine osvaja takmicenje u brzom sutiranju trojki

                      Sto se mene tice najbolji trener svih vremena. Znam da je svima Jackson numero uno, ali meni je Pop.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Bolesno kakav posao covek radi...ali treba pohvaliti i ostatak strucnog staba.
                        Ne znam da li se ljudi secaju kakav je Kawhi kamenjar bio na koledzu, a vec vidim da za 2 godine osvaja takmicenje u brzom sutiranju trojki

                        Sto se mene tice najbolji trener svih vremena. Znam da je svima Jackson numero uno, ali meni je Pop.
                        Covek iz trka pogadja trojku, ne sljivi nikog ni 2%
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Bolesno kakav posao covek radi...ali treba pohvaliti i ostatak strucnog staba.
                          Ne znam da li se ljudi secaju kakav je Kawhi kamenjar bio na koledzu, a vec vidim da za 2 godine osvaja takmicenje u brzom sutiranju trojki

                          Sto se mene tice najbolji trener svih vremena. Znam da je svima Jackson numero uno, ali meni je Pop.
                          Evo poceo covek i da sutira trojke u tranziciji.. gasi NBA

                          Slazem se za drugi deo, koliko god da je meni Jackson drag.. ovo sto Pop radi mi je jednostavno prava umetnost.

                          Comment


                          • Puca covek od samopouzdanja.
                            Prekidaj utakmicu, daj mu pehar, svo prstenje, mvp nagradu i 3 drolje

                            Comment


                            • Strasno kako je Wade beskoristan u ovoj seriji.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Puca covek od samopouzdanja.
                                Prekidaj utakmicu, daj mu pehar, svo prstenje, mvp nagradu i 3 drolje


                                MANU

                                Comment

                                Working...
                                X