Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nets-i kidaju u odbrani. DeRozan i Ross promasili prva 3 suta. Nece se oni nimalo naigrati u ovoj seriji.

    EDIT: Evo su obojica.
    Last edited by colke995; 23-04-14, 00:55.
    sigpic

    Comment


    • Indiana treba da drzi Atlantu do 20 poena po cetvrtini u drugom, inace ne verujem da ce oni to ispratiti.

      Comment


      • Brooklyn opet ima problema sa sutem spolja i imaju recu da Toronto to nije jace kaznio, pa je svega 6 razlike. Ne kapiram sto KG tako malo igra a prilicno je lepo otvorio utakmicu. Duplo vise od njega igra Plumlee cepanica.
        sigpic

        Comment


        • Prangija Mirza, kako lagano ubaci malopre trojku

          Comment


          • Konacno.
            sigpic

            Comment


            • To je prava Indiana! Cini se da je preokret poceo jos u prvom, stavljanjem PG-a na Teague-a. Atlanta zadrzana na 13 poena u trecoj, a bas odatle crpi Indiana i svoju ofanzivnu igru. Kapiram da nema ovde povratka za Hawkse.

              Comment


              • Bilo je više i vreme da počnu da igraju kako znaju. Pa neće valjda da Atlanta ima posle dve utakmice isto toliko pobeda. Sada bi trebalo da ubrzaju seriju i da ne gube bzv mečeve.

                Comment


                • Dobar pocetak, bravo momci!
                  Treba koristiti situacije kada Boozer ostane na Gortatu. Marcin bi to morao lagano da resava...

                  Comment


                  • This is why they drafted me, this is why they drafted me!
                    - DeRozan

                    Comment


                    • DJ sam spusta sa 19 razlike na 9

                      Comment


                      • Kakva radost kod navijača Toronta, veoma težak posao očekuje Brooklyn u nastavku serije ..

                        Comment


                        • Sramota sta ne sviraju kao faul nad Goratom. Ubise coveka bukvalno...
                          Lagano ga Taj udari po glavi i nista, sad po ruci i nista.
                          Ajde bre u picku materinu!

                          Comment


                          • Sta radi Wittman, prvo kasni da zove TO, pa ga zove dok Beal ima otvorenu trojku

                            Comment


                            • Pa jebem mu mater. Ja smem da se nerviram zbog sudjenja, ali igraci ne smeju da dozvole da to utice na njih.
                              Totni raspad. Nije da nisam navikao na tako nesto...

                              Comment


                              • Kakva je zivotinja Taj na ofanzivnom skoku.

                                Comment

                                Working...
                                X