Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moramo da zaseremo pred poluvreme... 6-0 seriju nam napravise za minut.

    Comment


    • Odlazim i ja, samo da dodam da je i Parsons poludeo, 9 trojki ubacio brat.

      Za kraj:

      Chris Palmer ‏@ChrisPalmerNBA 22m
      Carmelo had 62 points and 0 TOs. Never been done.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Parsons radi u tisini i tako je dogurao do 9. trojke, 9/12 ih sutira, vec 6 ih ubacio u zadnjoj cetvrtini! Hardena ne ide sut, pa se presaltovao u ulogu pleja, 13 asistencija

        EDIT: Pretece me Fresh za Parsonsa.

        Comment


        • Bas bolesno NBA vece

          Comment


          • Ao, usrao na kraju Chandler, ali jbg, covek ih sam i doveo u takvu situaciju Postigao 21 od 23 poena Rocketsa u 4/4.

            Chandler Parsons now holds the NBA record for most 3’s in one half with 10.

            Comment


            • Bravo momci, odlicna partija veceras

              11-10 na strani

              Comment


              • melo izdominirao

                Comment


                • Mislili ste da je gotovo ovo sjajno vece? Marcus Thornton kaze NE! 39 poena i zahvaljujuci njemu i Isiah-i, Kingsi koji igraju bez DMC-a i Rudishe vode protiv Pacersa. Thornton i Isiah utrpali 66 poena zajedno, tri ostala startera ukupno 7. 5 minuta do kraja.

                  David West je obrnuo ovu igricu. Koliko je samo on potcenjen. Uzivam u njegovoj igri. Okrenu Indiana.

                  5 vezanih poena za Thomasa i opet vodi Sacramento. Premocna utakmica.

                  AAAAAA GEORGE 3+1! Gubili su 4 razlike, na 20 sec do kraja Pogadja i bacanje naravno Imace Kingsi verovatno zadnji napad. Odosmo u OT

                  Hahaha jbt, Iggy upravo uradio istu stvar kao i PG, samo sto je promasio dodatno, i imalo preko minuta do kraja Curry nestvarna asistencija.

                  West otac i trojke pogadja! | Barnes promasio sut za pobedu. Mnogo bi im bio 5. GW. | Indiana polako resava stvari u produzetku

                  Dobili Pacersi, PG odbranom resio. Iako je Isiah opasno pretio da stigne i Thorntona. Zapanjujuce je da su bukvalno dva igraca igrali egal utakmicu protiv Indiane.

                  Najbolje vece ove sezone. #pjeske™
                  Last edited by p4p1; 25-01-14, 06:01.

                  Comment






                  • Znao sam ja kad treba zaspati sunce ti poljubim...
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Terrence Ross ima 48 poena. I REPEAT, TERRENCE ROSS IMA 48 POENA! 10 trojki. NBA poludeo

                      Comment


                      • NBA na drogama

                        Kanter je talenat u rangu Cousinsa i ovaj som ga ubacuje sa klupe

                        Comment


                        • Zavrsio sa 51.

                          Kanter je bio starter u prvih 15-20 cini mi se, nije pokazivao Bog zna sta. Verovatno su procenili da jos nije spreman za ulogu startera. Mada stvarno ne znam sto bi ih to zanimalo u ovoj sezoni

                          Comment


                          • To bre! Sopcast za Blazers-e. Bar da gledam kao covek neku tekmu sto me interesuje u HD.
                            sigpic

                            Comment


                            • Papi, ima li nade da Wizardsi bar na nekoliko dana budu u plusu ili ce ih skenjati mucena Juta?

                              EDIT: Wall se raspada. Cini se da ga je stigao umor

                              Comment


                              • Au koji raspad

                                Comment

                                Working...
                                X