Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali nerealno je da smo 3, 4 puta imali priiku da dodjemo do pozitivnog skora i cini mi se da su svaki put bili slabiji protivnici.
    Vise se ne nadam jer kapiram da igramo tri za redom protiv Milvokija da bi dve izgubili. Bicemo na 500. idemo u PO i ispadamo u prvoj rundi

    Comment


    • Stvarno se sramotimo iz nedelje u nedelju.
      Ocekujes da ce se doci do neke konstantnosti sada kada su svi (osim Harringtona i Rice-a, ali nisu oni neki faktor) zdravi, ali ne vredi. Rotacija se menja iz utakmice u utakmicu, odbrana se igra kao da smo Majami i znamo da cemo ici u finale istoka gde cemo da se krljamo sa Indijanom itd...

      Ne vidim drugog krivca do Wittmana.

      Comment


      • Koliko neizvesnih zavrsnica jbt

        Ljubo, nemoj da se ubijes ako izgubite ovo

        Comment


        • Jesi video sta su sve pogodili u poslednjih par minuta?
          Green trojku sa jedne noge

          Vazi sto nismo ukleti. Evo sad ce jebeni Kardasian da nam uvali buzzer beater trojku

          Comment


          • Znam, zato i kazem, nerealno

            Sad jos i TO da vam ne daju i sve u pm da ide Mada dace, morali bi, bilo je vremena

            Comment


            • Bacio Nene kamen
              Jedino me tesi sto je Minesota izgubila bukvalno svaku neizvesnu zavrsnicu. Bar nismo najgori u tom segmentu

              Comment


              • Nema smisla da ih ovoliko sere.

                Svi nasi konkurenti su veceras pobedili. Mi nismo iz tog fazona...

                Comment


                • Sta pogodi Jared Hahah sad i trojka.. nije vam sudjeno

                  Comment


                  • Mnogo mi drago sto je Pressey nasao svoje mesto pod suncem

                    Comment


                    • Svaka cast Keltima! Momci su se borili kao lavovi i vise su zeleli ovu pobedu.

                      Nemam reci za Wizardse, ovo je postalo tuzno.
                      Jebite se!

                      Comment


                      • Bleh, nije trebao Wall da sutira kad ima ocajno sutersko vece.. jedva cekam da gledam vasu sledecu utakmicu kad treba da odete u plus

                        Comment


                        • Necemo vise biti u prilici da odemo u plus. Slede 4 utakmice u gostima pa onda kod kuce Oklahoma, Portland i San Antonio.

                          Imam neki pogan osecaj da cemo izvisiti za PO. A i ako udjemo to ce biti sa 7. ili 8. mesta sto znaci metla u prvoj rundi.
                          Trece mesto u konferenciji je nesto sto bi trebalo da bude realno, ali ovi nisu normalni.

                          Comment


                          • Ja stvarno ne znam kako treba da igrate pa da ne udjete u PO Teze je ne uci.. sad da budete 7. ili 8. se mozda desi, sto bi bilo i gore nego da ne udjete, mada ja vas vidim na 6-om ili 5-om.

                            Phila dobi Knickse u gostima, Turner career-high sa 34pts. Neizvesna zavrsnica u Milvokiju

                            Comment


                            • Originally posted by p4p1 View Post
                              Ja stvarno ne znam kako treba da igrate pa da ne udjete u PO Teze je ne uci.. sad da budete 7. ili 8. se mozda desi, sto bi bilo i gore nego da ne udjete, mada ja vas vidim na 6-om ili 5-om.

                              Phila dobi Knickse u gostima, Turner career-high sa 34pts. Neizvesna zavrsnica u Milvokiju
                              Upravo to je sustina.
                              Ja se nerviram jer znam da smo po kvalitetu treci na ovako bednom istoku. Bullsi osakaceni povredama, Hawksi ostali bez Horforda, Toronto je ipak samo Toronto.
                              Dobro i Netsi su iznad ali su imali katastrofalan pocetak sezone i tek od skoro su poceli da igraju na malo visem nivou.

                              Ali onda se setim da smo i mi ipak samo Wizardsi

                              Comment


                              • Ja bih rekao da Toronto nije vise samo Toronto. Mnogo ozbiljnije mi deluju, mnogo bolje igraju od kada je Gay otisao i cini se da je taj trade bio win-win. 3. ili 6. ne igra ni tako veliku ulogu.. domaci teren za prvu rundu, meh Ko zna, jos je rano

                                Comment

                                Working...
                                X