Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Je li trener Toronta otac Pattersonu?
    Isti su srece mi.
    sigpic

    Comment


    • Pozdrav svima,registrovao sam se na forum prvenstveno zbog NBA,a posto ga na nasem SK ima na kasicicu jel moze neko da postavi sajt sa najboljim strimovima ja znam za Rojadirectu gde je tokom noci samo jedna tekma dobrog kvaliteta.

      Comment


      • Dobismo Toronto, Young kao po običaju najbolji

        Kelly odličan.

        Comment


        • Originally posted by Gambino View Post
          Pozdrav svima,registrovao sam se na forum prvenstveno zbog NBA,a posto ga na nasem SK ima na kasicicu jel moze neko da postavi sajt sa najboljim strimovima ja znam za Rojadirectu gde je tokom noci samo jedna tekma dobrog kvaliteta.
          Uglavnom ovo koristimo ‚‚po defaultu", ali streamovi nisu za pohvalu. Kada se nađe neki specijalni da je dobar, onda se on stavi u ovu temu posebno.
          http://firstrownow.eu/sport/basketball.html
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • http://www.wiziwig.tv/competition.ph...ine=basketball

            ovde bude dobrih streamova, obicno oni pod nazivom nutjob i lag budu najbolji...

            Comment


            • Znam da nema veze sa temom ali volio bih da neko od administratora otvori temu vezanu za All Star,da bi mogli malo da pricamo i o tome.

              Comment


              • Originally posted by LButter View Post
                Znam da nema veze sa temom ali volio bih da neko od administratora otvori temu vezanu za All Star,da bi mogli malo da pricamo i o tome.
                Poradice se na tome sigurno u toku ove nedelje.
                sigpic

                Comment


                • Gledam Klivlend-Dalas

                  Comment


                  • Ajde da vidimo kako ce najbolji plej na Istoku da terorise odbranu File.

                    Comment


                    • Ja se tek sad ukljucujem, vidim da MCW ima odlicnu noc, ili popodne kod njih.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Au kakvo kucanje Veselog!

                        Beal rastura veceras

                        Comment


                        • Kakav alley oop Veselog...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • kolko je NY prsao, taman sam pomislio da mogu nesto posle onih vezanih 6 pobeda, ali to je takva skupina mrtvaca na celu sa smithom i barnjanijem a.k.a PANJANIJEM , da to nije humano...stvarno tuga za gledati


                            btw. dominacija BIG Al-a ... u odlicnoj je formi
                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 20-01-14, 21:19.

                            Comment


                            • Napredovao Conley maksimalno, pretvara se u pravu zver.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • NBA ‏@NBA 5m
                                On #NBALeaguePass RT @ATLHawks Pero 10, Heat 7

                                (Actual score: Hawks 15, Heat 7)

                                Comment

                                Working...
                                X