Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ubacio jbt :S

    Mrtva Fila igra celu zadnju cetvrtinu sa drugom postavom, kao da gube 40 razlike, a ne 15

    Comment


    • Ma Wall sam pobedio. Kada su se odlepili na 8 razlike, uzeo loptu u svoje ruke i isprdao se.
      Verovatno bi lakse dobili da Beal nije kuburio sa licnim greskama ali dobro. I nije uopste toliko bitno da li cemo izgubiti ili pobediti, mnogo mi je bitnije da pocnemo da igramo jebenu odbranu od prosle sezone. Ne zelim da prihvatim da ista ne moze bez Okafora da se igra...

      EDIT: A i vidi se Freshko da ne znas za moju magiju

      Comment


      • Pa gde zure ovi colketovi? Par uzastopnih napada su bzvz sutnuli nakon par sekundi i umesto da mirno privedu utakmicu kraju sada su na -1.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Pa gde zure ovi colketovi? Par uzastopnih napada su bzvz sutnuli nakon par sekundi i umesto da mirno privedu utakmicu kraju sada su na -1.
          Namerno gubimo zbog pickova, pazi sta ti kazem.
          sigpic

          Comment


          • Koja ludnica SA - Portland !
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Kako sudije pogurase Memphis ka pobedi sramota!

              Comment


              • MATTHEWS!!! Pokida momak.
                sigpic

                Comment


                • nije realno da se KD ovako posprdao

                  Comment


                  • Kakav kos Veselog, ali onda airball sa bacanja
                    Stuckey nas rastura

                    Comment


                    • Kakve koseve Lebron daje

                      Comment


                      • Opet Jan koristi svoju sansu i to protiv ovih zverina. Valjda ce Wittman skontati da treba da bude standardan deo rotacije...

                        Comment


                        • Hahahahaha taman kad ga je krenulo, sutira trojku i promasuje cijeli kos

                          Comment


                          • Ali neverovatno koliko je Wall napredovao. Na stranu i sut i trojke i statistika...Covek je sve ove igrace ucinio bar 40% boljim nego sto zaista jesu. Pa on maltene jedini spusta loptu na parket

                            Siguran sam da bi sa recimo Lillardom ili Irvingom (objektivno boljim igracima) umesto njega imali malo bolji skor od Milvokija.

                            Naravno da ima mana i da ume opasno da zasere ali sve vise sam ubedjen da ce postati pravi superstar.


                            Ocekujem da se raspadne u drugom poluvremenu zato sto sam ga ishvalio

                            Comment


                            • Kemba izvrnuo clanak, i to dobro...

                              Comment


                              • Kako stvari stoje necemo mi nikada preci u pozitivan skor
                                Nema veze, ocigledno je malo i umor stigao. Odbrana ne postoji, mase se bacanja...a kad Smith krene da ubacuje onda znas koliko je sati

                                Comment

                                Working...
                                X